Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Što ti imaju jajarske fazone, ispomeraju cene, ostave akcijske a naplate neke leve, redovne. Čak i kad ih pitaš, kažu jedno a na kasi drugo. Ako već kupujete, obavezno pitajte kad niste sigurni u cenu, a na kasi gledajte dok kucaju i prekontrolišite račun pre nego što izađete iz prodavnice da se ne biste vraćali.

Edited by halloween
Link to comment

Što ti imaju jajarske fazone, ispomeraju cene, ostave akcijske a naplate neke leve, redovne. Čak i kad ih pitaš, kažu jedno a na kasi drugo. Ako već kupujete, obavezno pitajte kad niste sigurni u cenu, a na kasi gledajte dok kucaju i prekontrolišite račun pre nego što izađete iz prodavnice da se ne biste vraćali.

Mene više brine poreklo toga što oni prodaju.

 

Nigde ne videh ranije te proizvođače.

 

TT

Link to comment

Ima i toga, roba bez označenog porekla. Jednom sam se prešla pa kupila neke konzerve tunjevine i keks, ali to sam prosledila dalje. 

 

Tačno je da svi trgovinski lanci ne označavaju tačno robu, ali najmanja odstupanja su u Maksiju, makar ovim velikim u koje idem a i ovaj Shop& Go u najbližem komšiluku. Ima tu još jedna bitna stavka. Kad su se gasili C marketi, Jabuke, Višnjice i ostali trgo lanci, najbolji trgovački kadar je tišao u Maksi, u Amanu su završili oni koji nisu bili u stanju da završe nikakvu dodatnu obuku.

Edited by halloween
Link to comment

aman je totalna katastrofa

ti marketi em' što izgledaju k'o štale, em i smrde slično

 

a glede kvaliteta robe, generalno

ja sam odavno na kursu da kupujem što manje upakovanogtm

 

oni proizvodi iz marketa što je ivy linkovala zbilja izgledaju sumnjivo, ali šta pa nije ?

onomad se pomamim na tomijev majonez sa maslinovim uljem

dođem kući, uzmem lupu (jer sa običnim naočalima se te specifikacije pročitati ne mogu) kad ono celih 0.2 % maslinovog ulja  :isuse:

toliko o poznatim brendovima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...