Jump to content

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Dabogda kupovao u Aromi i nikad ni ne saznavao šta je Aman :sleep:

 

 

Zadovoljan sam količinom hejta™ na forumu. Predlažem da oformimo hejt grupu i da ih redovno hejtujemo, barem jedanput mesečno

Link to comment

nema gde da se zavuče u te blokove ;)

 

aroma je suprotnost amanu. aroma drži premium proizvode (navodno), one višeg cenovnog ranga.

aman je maxi za "siromašne" odnosno ima robu nižeg cenovnog ranga/kvaliteta.

Link to comment

Oce li neko pojasniti sta je toliko dramaticno u Amanu ? Higijena, cena, asortiman, ljubaznost ?

Slikaću im "low price fruit basket" sledeći put pa ćeš da vidiš. Prolazila sam i pored gondole sa mlekom, u jednoj pregradi poplava - pukla kesa sa mlekom (ono za kuvanje) i naravno da niko nije našao za shodno da sanira. Odeljenju sa suhomesnatim i sl proizvodima ne prilazim.

Kao što rekoh, odem da vidim da li imaju neku od sumanutih akcija na kućnu hemiju ili tako nešto bezopasno. Imaju one Drina proizvode od plastike koji su baš povoljni a ok su za svakodnevno drndanje po kuhinji. Jednom bile neke slatke emajlirane Metalac šerpice na kupone, to sam kupila.

Link to comment

Nema veze koji je cenovni rang. Jednostavno je skrnavo.

 

Upravo. Ne mogu da udjem u prodavnicu da kupujem hranu i da mi bude muka od onoga sto vidim. Srecom oko mene ih i nema puno, al znam kad prolazim negde pored njih malo dalje, da ne znam sta je mislio bih da je farbara. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Mene taj Aman podsetio na sankcije, pa više ne idem. Isto ko sa reklamama na crnogorskim televizijama. U momentu ti uteraju osećaj da imamo spoljni zid sankcija.

Link to comment

Mene taj Aman podsetio na sankcije, pa više ne idem. Isto ko sa reklamama na crnogorskim televizijama. U momentu ti uteraju osećaj da imamo spoljni zid sankcija.

 

to je to :D

Link to comment

E ali kad nigde nije bilo zaječarca u amanu bilo. Kod mene u kblo 45.

BTW ubeđen sam da ima aman u tošinom bunaru/vojvođanskoj od crkve pa nadalje...

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Јок,није аман.Од цркве ка кржуном току је сунце,а мислим да су имали један на оној малој пијаци пре цркве и школе и да је затворен.

 

 

 

Upravo. Ne mogu da udjem u prodavnicu da kupujem hranu i da mi bude muka od onoga sto vidim. Srecom oko mene ih i nema puno, al znam kad prolazim negde pored njih malo dalje, da ne znam sta je mislio bih da je farbara. 

 

Правда за фарбару.

Link to comment

Јок,није аман.Од цркве ка кржуном току је сунце,а мислим да су имали један на оној малој пијаци пре цркве и школе и да је затворен.

 

 

 

 

Правда за фарбару.

Na drugu stranu, pored solitera je. Nekad je tu bila idea.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...