Jump to content

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

U C&A gomila muških pantalona i košulja za smešne novce

da, ali sve za male mushkarce <_<

 

bili proshle nedelje, nishta jache od XL :isuse:

Link to comment

gospod nash vrhovni inzenjer mi je svedok da sam sve ispreturala po svim pravcima. osvojene 2 koshulje dugih rukava zazimu i to je sve.

 

apsolutno nishta.

Edited by gospa buba
Link to comment

Ne sumljam ali reko da pomenem, možda su izneli novo, otkrili neki kontejner u ćošku...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment
  • 3 weeks later...

ja tek danas otkrila nesto sto se zove Tempo Exspress..to je neki valjda hard market sa malo nekog izbora ali okrenutol ug njihovim markama i gde su one znacajno jeftinije.. njihova premia tunjevina 99din dok je u obicnom tempu 120-130 a u malom maxiju i do 150..ono premia balzamiko od pola litre 185 dok je u Tempu 240-250..keksovi/cokolade takodje jeftiniji

 

 

jel zna neko sta se desava sa onim njihovim zacinima sto su imali u kutijicama?

vec neko vreme nailzaim na jako mrsav izbor po radnjama,kao da ih nestaje :(

Link to comment
  • 1 month later...

jel' zna neko gde u BG je najbolji deal za finish quantum tablete za sudomasinu?  lenja sam pa me mrzi da kupujem sve komponente, ovo lepo turim, i ne razmisljam o soli, tecnosti za ispiranje itd itd.

 

poslednji put sam kupila u Veru, 80 kom je bilo oko dve 'iljade, i evo ovih dana rabim poslednje tablete, valjalo bi da obnovim zalihe.  inace sam te poslednje kupila u recimo decembru prosle godine.

Link to comment

Pogledaj na sajtu akcije i katalozi gde je trenutno sniženje proizvoda ili vidi na svojoj pijaci na tezgama koje prodaju hemiju, ja tamo kupujem obične tablete 100 komada finisha ili somata je 1100, čak i povoljnije od akcije..

Link to comment

jel' zna neko gde u BG je najbolji deal za finish quantum tablete za sudomasinu? lenja sam pa me mrzi da kupujem sve komponente, ovo lepo turim, i ne razmisljam o soli, tecnosti za ispiranje itd itd.

 

poslednji put sam kupila u Veru, 80 kom je bilo oko dve 'iljade, i evo ovih dana rabim poslednje tablete, valjalo bi da obnovim zalihe. inace sam te poslednje kupila u recimo decembru prosle godine.

Moja žena je to u nekim jumbo pakovanjima nalazila u univerexportu...
Link to comment

Vrhunska akcija. Kupis 3 i castis ih sto kinti

 

 

 

Na konto ovoga: u poslednje vreme sam u Tempu (ali i drugim radnjama) cesto nailazio na situaciju da je vece pakovanje skuplje od manjeg  :wacko:

 

Ranije sam po automatizmu se vatao za veca pakovanja - jer je pravilo bilo da su jeftinija. Medjutim onda su mi par puta cene zapale za oci, pa sam krenuo da citam onu sitnu cenu po litru ili kilogramu - i shvatio da je sada redovno jeftinije da kupis 2 x 1 L omeksivaca nego 1 x 2 L omeksivaca. Da ne bude zabune radi se o potpuno istim proizvodima (npr. isti Lenor u oba slucaja) i redovnim cenama (nisu snizenja).

 

Posto logika nalaze da vece pakovanje mora biti jeftinije za proizvodnju (manje se plastike istrosi za jedno pakovanje od 2 L nego 2 pakovanja od 1 L), u cemu je fora? Da li jednostavno zloupotrebljavaju cinjenicu da su ljudi navikli da uzimaju vece pakovanje jer je to ranije bilo jeftinije? Mislim, mene su tako zajebali par puta sigurno.

Link to comment

jel' zna neko gde u BG je najbolji deal za finish quantum tablete za sudomasinu?  lenja sam pa me mrzi da kupujem sve komponente, ovo lepo turim, i ne razmisljam o soli, tecnosti za ispiranje itd itd.

 

poslednji put sam kupila u Veru, 80 kom je bilo oko dve 'iljade, i evo ovih dana rabim poslednje tablete, valjalo bi da obnovim zalihe.  inace sam te poslednje kupila u recimo decembru prosle godine.

 

idi na buvljak i kupi za "male" pare. ne zaleći se odmah jer nisu iste cene na svim tezgama... recimo da sam ja uzeo to pakovanje za 1200 dinara.

u hipermarketima možeš da ih nađeš isto tako al su skuplji pa ako zabodeš akciju onda budu cene kao na buvljaku. tamo sam kesu bio uzeo za 1100 dinara, valjda 70 komada

Link to comment

Na konto ovoga: u poslednje vreme sam u Tempu (ali i drugim radnjama) cesto nailazio na situaciju da je vece pakovanje skuplje od manjeg  :wacko:

 

Ranije sam po automatizmu se vatao za veca pakovanja - jer je pravilo bilo da su jeftinija. Medjutim onda su mi par puta cene zapale za oci, pa sam krenuo da citam onu sitnu cenu po litru ili kilogramu - i shvatio da je sada redovno jeftinije da kupis 2 x 1 L omeksivaca nego 1 x 2 L omeksivaca. Da ne bude zabune radi se o potpuno istim proizvodima (npr. isti Lenor u oba slucaja) i redovnim cenama (nisu snizenja).

 

Posto logika nalaze da vece pakovanje mora biti jeftinije za proizvodnju (manje se plastike istrosi za jedno pakovanje od 2 L nego 2 pakovanja od 1 L), u cemu je fora? Da li jednostavno zloupotrebljavaju cinjenicu da su ljudi navikli da uzimaju vece pakovanje jer je to ranije bilo jeftinije? Mislim, mene su tako zajebali par puta sigurno.

zato nam je sam gospod nash partenon odredio da mora da pishe cena na kilo/komad/kesu, shto u korelaciji sa kupovinom preko neta daje najbolji rezultat.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...