Jump to content

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

uh, huh, teško da mogu danas da stignem

do 24h. mozda se nanesesh.

 

a ovaj chudan popust, koji palche pomenulo, a ja iskoristila josh ranije, taj je do 14 dec.

Edited by gospa buba
Link to comment

mmm. divno, nemam pare ni za 50% <_<

ha,ha

sad me ovo potsetilo na vic što kola po fb

 

reklama: dočekajte novu u barseloni za 499 e

odgovor: ma dočekaću bre mart sa 499 e 

Link to comment
  • 4 weeks later...

ahtung ahtung ljubiteljima heinz kečapa - u mahiju oće da uvale flašicu od 342 grama za 110 kinte no samo dve police ispod pokunjeno stoje flašice od 342 + 228 grama gratis po istoj ceni!

mene ste našli! ta, ne kopčam vam se ja na leđima, naročito od kako sam se navukla na extreme cheapskates, lele, najgadnija baba rastem :D

Link to comment

Maxi je po tom pitanju potpuno retardiran. Najbolje je kad im je veliko pakovanje skuplje od dva duplo manja. Do sad sam kupovao plazmu i ljutu papriku tako, a mislim da malo pakovanje cak obavezno nije bilo na snizenju.

Link to comment

taj heinz kečap nema našu deklaraciju nego neku grčku ili tako nešto. da li je to uopšte dozvoljeno? 

 

aj da ne bude da sam siguran da sam u pravu - pogledaću sutra šta tačno stoji na boci. 

Link to comment

taj heinz kečap nema našu deklaraciju nego neku grčku ili tako nešto. da li je to uopšte dozvoljeno? 

 

aj da ne bude da sam siguran da sam u pravu - pogledaću sutra šta tačno stoji na boci. 

Nije, mora i na srpskom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...