Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Just now, Moonwalker said:


Sta im fali? Prekiseli ili…? 

Ne znam, ja nisam probala te ruske,  kaže da naši  imaju potpuno drugačiji (lošiji) ukus, a majonez da nam je ko neka plastika.

Link to comment

Može biti, možda nije probala Tomy majonez već samo Zvezda :D

 

Ed.

Ili polimark 

Edited by duda
Link to comment

Ja volim nase kisele krastavce, npr poljski mi nekako blagi. 
 

2 minutes ago, vememah said:

Biće da je u pitanju stvar navike i lokalnog začinjavanja proizvoda.


Verovatno, bas cu da vidim negde da probam.

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 hour ago, duda said:

Moja prijateljica, Ukrajinka , kaže da kod nas ne valja majonez, ne valjaju kiseli krastavci, tj ne može u Srbiji da se napravi valjana "Olivije" (ruska), salata, te je ona to donosila iz Ukrajine.

 

Fun fuct. U Rusiji se ruska salata zove samo salata..

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Midžeta said:

 

1.Legendarni paneli koji su pukli s prvom kisom pa se vide ostaci Market Padina pijaca plafona i bonus buđ uglu

 

Screenshot_20240826-201209_Gallery.jpg.fd164e2e8f93c949281b0e2c2aebeb15.jpg

 

 

 

 

2 hours ago, Midžeta said:

3.Ovo se pojavilo pre neki dan, ne znamo sta je u ormanu, and we hope and pray da ne saznamo

 

Screenshot_20240826-201219_Gallery.jpg.c02830f6e2c46d7f0c192015a22f88c5.jpg

 

Brate šta god da je unutra, aktivno radi na tome da izađe, ako ne na ova vrata onda na onaj gore plafon, nek nam je bog u pomoći.

Shocked Jeff Goldblum GIF by First We Feast

 

 

 

 

1 hour ago, Svemir Zeka said:

Da spasem Midž putovanja na Labud bespotrebno, slikala sam pre par dana Resident evil Aman

 

FB_IMG_1724697807980.thumb.jpg.334c6a6280485541b23bb772465cb76a.jpg

 

FB_IMG_1724697245021.thumb.jpg.3a7e3f3b64296fbfdeab77b01000565f.jpg

 

 

 

 

Pošto gledam sa telefona, neko vreme mi je delovalo da su ove dve slika zapravo jedna.

Bilo mi je skroz logično da je auto parkiran pored rafova, didn't second guessed it. 

 

 

  • Haha 5
Link to comment

Najbliža radnja mi je jedna mala Idea, koja je iz nekog razloga uvek prazna, iako je u centru. Nema čak ni radnika nigde, dok ne dođem na kasu. Onda se samo odjednom pojavi neko od smorenih zoomera da otkuca sve i naplati, pa opet nestane. Iskreno, voleo bih da je tako svuda. 5 stars.

Link to comment

Ahtung ahtung 

 

Super Dr Max apoteka u ada molu: kozmetika, suplementi, lekovi, cene od 300 do preko 1000 din manje

Otvaraju karticu ima štand. 

Do 30.9. neke silne akcije. Preko 3500 din vaučer od 500 dindži. 

 

Kupila sam sam ono što mi treba hihi

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Dakle, kupila sam Visionace 1+1 luteinski suplement za oči za 1100 (meni kojoj se muti staklasto telo mnogo znače)

Marisol za 250 dindži 

Ima dosta ženskih suplemenata i probiotika za vrlo pristojne cene (menj to pomaže i znači), i ima izbor. Našla sam neke šampone koje sam videla u Rosmanu u Budimpešti za tipa 400 dinara, 360ml, specijalizovani za opadanje i perut.

Sve kozmetike su trenutno na popustima i koštaju po 1000 din manje od lilija: Weleda, Lipicar, Bioderma, Kelual šamponi, Vichy, razna kozmetika za bebe Atopik itd, ne mogu sad da se setim, ali sva dermokozmetika je prilično povoljna. 

Beviplex je 150 dindži, uzel za klinca ne bi li počeo jesti. 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...