Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Ne mogu da nadju radnike? Vidi ti to! A jel im možda palo na pamet da im ponude bolje uslove rada, veću platu npr?

Link to comment

Ја нешто капирам да је солидан број људи у фазону ‘ем нас деру с овим ценама ем још треба и посао касира/ке да радимо‘, посебно ако је у питању већи број артикала. А свакако је ту и фактор плаћања картицама, посебно код старијих генерација иако има и нас млађих који више волимо папирнати новац.

Link to comment
11 hours ago, napadaj said:

Zašto četvrtkom?

Tad im je nova tura one obuće/odeće/svega i svačega + narod misli da tad stiže sve sveže (nemam pojma jel tako)... Budu redovi pre 8 nekad ispred radnje, da se zgrabi da ne nestane...

 

11 hours ago, duda said:

Zašto subotom ?

Zato što se subotom u srbalja valjda ide u porodčne kupovine... Bio sma par puta subotom prepodne i svaki put kažem, sad sam se zajebao i nikad više... Pa se opet neki put zajebem i odem...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, aram said:

Ne mogu da nadju radnike? Vidi ti to! A jel im možda palo na pamet da im ponude bolje uslove rada, veću platu npr?

Što je zanimljivo Lidl i nema tako loše uslove na papiru, e sad šta se dešava iza zatvorenih vrata pa ne mogu da nadju radnike, to bi bilo zanimljivo saznati.

 

Ali nije sve ni u plati, ako se previše radi.Lokalni market u Kg ima dobre plate, ali im zato radnici padaju sa nogu od posla, pa onda jednog dana njih 30 da otkaz u istom danu.A plate su 100k+.

 

Večiti problem u Srbiji jednim radnikom pokušavaju da pokriju dva radna mesta.

  • +1 5
Link to comment
22 minutes ago, Bambula said:

 

Večiti problem u Srbiji jednim radnikom pokušavaju da pokriju dva radna mesta.

ovo je ključno

baš pričam sa dragom, neko je šefče u aromi, tačnije siti marketu, sve radi osim što šefuje :D

Link to comment
1 hour ago, mire said:

ovo je ključno

baš pričam sa dragom, neko je šefče u aromi, tačnije siti marketu, sve radi osim što šefuje :D

kolko može da tuče mesečno neko na toj poziciji?

Link to comment

U merkatoru prolazi alkohol ali mora radnica da cekira da imam 18god 😁

A kupovala sam vino bas pre neki dan u mega maxiju proslo niko me nista nije pitao

Link to comment
13 minutes ago, Shan Jan said:

Na "Ciko" i "Vi" sam se navikao ali ovo ustajanje u busu nisam ocekivao :ph34r:

 

Ufitiljio si..

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...