Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

36 minutes ago, Stela said:

Uvek i svuda idem na te kase


nikad i nigde ne idem na te kase. radim samo za pare. a ovde još i kasirke ostaju bez posla. :fantom:

  • +1 3
Link to comment

I ja uvek idem na te kase. Lakše mi je da prebacim 10-20 stvari iz korpe u kese/ceger, nego da čekam u redu.

  • +1 2
Link to comment

Na te kase idem samo kad je prevelika guzva, i tad u 90% slucajeva zabagujem na nekoj od stvari pa uskace neko od zaposlenih da mi pomogne. Tako da je u mom slucaju za sve bolje kada cekam u redu.

Link to comment

Posto uglavnom posle posla svracam u radnju, onda jeste uglavnom guzva. Ne mogu da odem u 11h kad mozda nema troje ljudi, pa da me bas briga na koju cu kasu. Najcesce kupujem par stvari i nije mi do cekanja iza ljudi koji su napunili velika kolica. Nisam imala te situacije da nesto zabaguje.

  • +1 3
Link to comment

Meni su te samousluzne kase isto bolje. Mnogo mi je lakse da se sam organizujem nego da moram da intereagujem sa drugim ljudskim bicem, cesto nadrkanim :ph34r:

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, aram said:


nikad i nigde ne idem na te kase. radim samo za pare. a ovde još i kasirke ostaju bez posla. :fantom:

U Srbiji solidan deo populacije još uvek nije savladao plaćanje karticom, tako da su kasirke bezbedne.

  • +1 3
Link to comment

problem srpskih prodavnica je manjak, a ne visak zaposlenih. maksi ne moze da nadje trgovce. pitam se zasto.

s tim da mi to nije razlog za placanje na samoplatima (niti kazem da bih drugacije placala na tradicionalnoj kasi iz plemenitih pobuda). na njima placam  iskljucivo zato sto mi je tako brze i lagodnije.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Sokrat said:

U Srbiji solidan deo populacije još uvek nije savladao plaćanje karticom, tako da su kasirke bezbedne.

U ovom Lidlu koji pominjem su te samousluzne kase praznjikave, ove regularne uvek kad naidjem pune (sto inace primecujem i po drugim marketima). Plus ide preko razglasa obavestenje da traze kasire bas za tu radnju. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Stela said:

U ovom Lidlu koji pominjem su te samousluzne kase praznjikave, ove regularne uvek kad naidjem pune (sto inace primecujem i po drugim marketima). Plus ide preko razglasa obavestenje da traze kasire bas za tu radnju. 

Isto je i kod mene, i u Lidlu i u Maksiju. 

U odbranu naših ljudi, iznenadio sam se da sam i u Sloveniji i u Austriji video sličnu situaciju, samouslužne kase su uglavnom bile prazne, ali mi je uzorak premali da izvlačim bilo kakve zaključke.

Link to comment
12 minutes ago, Stela said:

U ovom Lidlu koji pominjem su te samousluzne kase praznjikave, ove regularne uvek kad naidjem pune (sto inace primecujem i po drugim marketima). Plus ide preko razglasa obavestenje da traze kasire bas za tu radnju. 

Isto i kod mene...

 

Osim četvrtkom i subotom ujtru, onda je pako svugde...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...