Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

I po ranijim istraživanjima koja je radio Politikin dodatak Potrošač Lidl je bio povoljniji od konkurencije, ali znatno uže - još su uzeti u obzir samo Maxi i Idea.

 

vvf59X1.jpeg

Link to comment

Na stranu asortiman, kvalitet i cene proizvoda, Lidl zeza to sto nemaju razgranatost, ni online kupovinu. Jedva se setise da uvedu samousluzne kase, da ne moras da drvis u redu, posebno ako imas par proizvoda. 

Link to comment
On 21. 8. 2024. at 23:55, Klara said:

 

Ja sam se 2x otrovala njihovim suhomesnatim na meru. Prvi put sam ja kupila neku pečenicu, drugi put degustirala nešto u gostima. 

To ti preti u skoro svakom marketu.Jer poštovanja hladnog lanca postoji u promilima.Suhomesnatno režimska roba od striktnih + 4°C što u teoriji znači hladnjača-vozilo-hladnjača bez ikakvog zadržavanja, a praksa je takva kad bi se znala istina niko više ne bi kupovao te proizvode.

 

Počevši od načina transporta do manipulacije tom robom dok ne udje u rashladnu vitrinu i ponudi se kupcu to je bukvalno kriminal.

 

 

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
14 hours ago, Stela said:

Na stranu asortiman, kvalitet i cene proizvoda, Lidl zeza to sto nemaju razgranatost, ni online kupovinu. Jedva se setise da uvedu samousluzne kase, da ne moras da drvis u redu, posebno ako imas par proizvoda. 

Gde imaju samouslužne?

Link to comment
16 minutes ago, Svemir Zeka said:

Gde imaju samouslužne?

Ima u Vojislava Ilića, tu idem redovno. Nema ih, ili bar nije bilo pre par meseci, u Medaku.

 

U ostale ne idem pa ne znam.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Patty Lee said:

U onom na Adi nema :dry::mad::cry:

i ja znam gde nema :lol:

na okretnici tramvaja na konjarniku i u kaluđerici, njama

Link to comment

Uvesce sigurno, cim su krenuli na jednoj lokaciji, ide to redom. Uvek i svuda idem na te kase ako postoje, a sada ih uglavnom ima u svim vecim marketima.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Nema ni na Vidikovcu ni u jednom :D

 

Na Adi bolje da ne uvode :lol:

 

 

come to think of it, aman samousluzne kase bi bile interesantne za videti :lol:

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...