Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


pbg12345

Recommended Posts

8 minutes ago, Nikodije said:

To oko hale je postalo bizarno. Obaška što prenose rade maltene sa parketa. 

jebeni sns i jebena politika

procenti u cacku nisu najsjajniji, opozicija je prilicno podigla i ozbiljno zapretila, samim tim cacanski sns i cacak nisu u milosti za "kombinacije"

 

mada, da smo drugaciji, kao sto nismo i pored svega toga, da se izvrsi pritisak na lokalnu samopuravu od gradjana, dalo bi rezultata

 

ni borcev stadion nikad nije zavrsen, ona rekonstrukcija je krenula pre valjda 15 godina

uradili istok i sever, zapad glavna tribina nista

i to tako sad stoji, jos teren potpuno sjeban, vratili taj poluborac u drugu ligu posle par godina i sad igraju u uzicu :isuse:

mada ni u bolja vremena me fk borac nije narocito interesovao, a sad mi je ceo nas fudbal groteskan

na sva ludila, najjaci mi je momenat da skoro niko ne igra na svom stadionu, alal im kurac, treba i to "znati"

 

nego steta zbog celog tog kompleksa

hala, bedem, morava, bazeni, stadion, atletsko igraliste sa teniskim terenima, jos nekoliko terena za fudbal, kosarku....

Edited by pbg12345
Link to comment

Dobar borac za sad. Nismo se uplasili, niti fizicki pojedeni. Partizan ima kvalitetnije igrace i punu dvoranu. Bravo za Ocokoljica i start sa curcicem

  • +1 1
Link to comment

porodismo nekako

daleko je ovo od onog kakav moze biti ovaj borac, al pisu se dva boda

mnogo bolja energija u drugom, pre svega odbrambeno i publika se fino ukljucila

12 promasenih bacanja 2/14 za 3 kuci, koliko god mozda ne bili suterska ekipa ovo je jasan znak da je opterecenje prve utakmice kuci i "moranja" bilo veliko

 

ako dobijemo fmp u gostima, gorece hala protiv dubaija

Link to comment

Ne sviđa mi se igra Borca sa Gagićem, sporo sa guranjem na njega pod koš dok ostali stoje i gledaju. Plus ponaša se kancerogeno sa izdiranjem na saigrače. Nisam siguran da ovaj Sakson ima autoritet da ga zauzda.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...