Jump to content
IGNORED

Serie A 2021-2022


goofs

Recommended Posts

Taj duel je iz prvih 5min, SMS je odigrao ceo meč bez ikakvih problema.
Tamponiran je baš dobro odigrao po meri, ja se još čudim zašto je dobio ocenu 4 "nevidljiv". Da je bilo 1:1 gledali bi drugu utakmicu, interesantniju. Ali sudija se pravio lud pa Var nije mogao ni da radi

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

U drugim vestima, trava je danas zelena, sunce je zuto, a...

 

Quote

Rojters navodi da se Juventus suočava sa optužbama o lažnim rukovodstvenim podacima i uništavanja dokumenata među kojima je navodno i ugovor Kristijana Ronalda.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Previše nerešenih rezlutata za uzimanje titule. Mlitavo sa Torinom, Violom, pokojnom Djenovom. Sve gde su morali da pokupe 3 boda i sve to u zadnjih mesec dana.

 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Previše nerešenih rezlutata za uzimanje titule. Mlitavo sa Torinom Bolonjom, Violom Udinezeom, pokojnom Djenovom Salernitanom. Sve gde su morali da pokupe 3 boda i sve to u zadnjih mesec dana.

 

:fantom: 

Bice mnogo tesno. Milan ima h2h protiv Intera, Inter protiv Napolija. Milan i Napoli imaju identican h2h, ali Napoli ima znatno bolju gol razliku, tako da to prakticno ide na njihovu stranu. U slucaju trokruga Milan stoji najbolje.

 

Sta je jos bitno, srednji esalon ekipa ima tendenciju da ode na raspust tamo negde oko 34-35og kola, kada im i matematicki postane izvesno da ne mogu ispasti iz lige, ali i da ne mogu do mesta u Evropi. U to ko udje prvi na tabeli, verujem da zavrsava ligu sa 4 pobede i uzima titulu.

Link to comment

Potpisujem. Čuj previše nerešenih za uzimanje titule, a ljudi na bod od zaostatka od 1.mesta. Da su uzeli tih 9 bodova, umesto 3, ne bi bilo reči o trci za titulu.

 

Napoli je imao čini mi se najrealnije rezultate u poslednja dva meseca, Milan pobedio oba konkurenta, gde u najmanju ruku nije bio favorit, a onda kiksirao protiv davljenika. Inter kiksirao ceo mart, a onda pobedi u Torinu Juventus u najslabijoj utakmici ove godine.

 

Inter ima najlakši raspored do kraja sezone (Roma i ekipe 12-17), Napoli slično, Milan najteži na papiru. Ali kao što je prethodni mesec pokazao to ništa ne mora da znači. Voleo bih da mogu da kažem da je Inter ušao u formu, ali ću sačekati da prođe još kolo-dva. Ako jesu, onda su po svakako favorit no.1, ali mislim da su u ovom trenutku šanse po 1/3 plus minus 5%.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...