Jump to content
IGNORED

Serie A 2021-2022


goofs

Recommended Posts

Ja ne vidim problem da jedan igra 60, a drugi 30 minuta, u bilo kom rasporedu. Neka obojica gaze za to vreme, nek se odbrana umara zbog njih. Jedino u slucaju da igramo bunkeraj, pa trazimo sanse iz prekida i bunarenjem u 16 bi valjalo da su obojica tu, jer su fizicki dominantni.

Link to comment
2 hours ago, crtamOrasi said:

 

aleksandar mitrović je bio lokomotiva voza koji nas je odveo u katar, o tome da je najbolji strelac reprezentacije ikada sa 27. godina ne treba trošiti reči. s druge strane vlahović je verovatno kompatibilniji igrač za različite postavke igre, ono što mi ne znamo je koliki je mitrov influenstm na ostatak tima, verujem da je daleko veći nego ducijev. to verujem najbolje zna piksi

 

srećom na svetskom

prvenstvu će biti i ovakvih i onakvih protivnika pa će biti mesta za obojicu. u reprezentaciji treba da se vodi računa i o minulom radu ali ne u stilu braće vujović i safeta sušića, već dati prednost najboljem strelcu u istoriji srpskog reprezentativnog fudbala bar na papiru, i na sreću svih to koliko vidim zna i stojković i tako se i ponaša

 

 

 

 

 

@maderacija ovo bi komotno moglo i na topik o reprezentaciji

  • +1 1
Link to comment

Sinoc Juventus jedva da je dosao u sansu, na kraju pobedili na user, ne znam kako bih drugacije ono opisao. Vlahovic docekan na noz od strane publike, imao jednu sansu, ali se uklopio u sivilo.

 

Fiorentina radi dosta dobar posao, kad se sve uzme u obzir. Toreira i Piatek su bili solidni igraci za Seriju A, Ikone se cini da ce biti odlicno pojacanje. Izdigli su se od ekipe zakucane za sredinu tabele u tim koji bi mogao da obezbedi neki Evrokup. Ako nastave tako mozda se posibaju i za Ligu sampiona za par godina.

Link to comment
Sinoc Juventus jedva da je dosao u sansu, na kraju pobedili na user, ne znam kako bih drugacije ono opisao. Vlahovic docekan na noz od strane publike, imao jednu sansu, ali se uklopio u sivilo.
 
Fiorentina radi dosta dobar posao, kad se sve uzme u obzir. Toreira i Piatek su bili solidni igraci za Seriju A, Ikone se cini da ce biti odlicno pojacanje. Izdigli su se od ekipe zakucane za sredinu tabele u tim koji bi mogao da obezbedi neki Evrokup. Ako nastave tako mozda se posibaju i za Ligu sampiona za par godina.
Dušana je sasvim dobro zatvorio Nikola. Na kraju mu je popustio na moljakanje "daj, pusti me bar jednom" i samo okrznuo onu loptu koja je išla prema Duciju. Ali eto, Venuti je bio brži™

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, mlatko said:

Dušana je sasvim dobro zatvorio Nikola. Na kraju mu je popustio na moljakanje "daj, pusti me bar jednom" i samo okrznuo onu loptu koja je išla prema Duciju. Ali eto, Venuti je bio brži

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Plakao sam od smeha kada se to culo u prenosu.

Link to comment

Koliko je kilav Juventus. Nije ovo bas toliko slab sastav, da se cuva 1-0 protiv neke tamo Spezie, kod kuce. Zar Vlahovic nije imao neku bolju opciju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...