Jump to content
IGNORED

Serie A 2021-2022


goofs

Recommended Posts

Slazem se, evo ove sezone dva (na papiru) najbolja tima Serije A ce odigrati 4 utakmice sa Liverpulom, sva je prilika da ce uzeti 0 bodova iz 4 susreta. Ne treba ici dalje od toga.

 

No opet, sta je Liverpul za njih to su oni za srednji/donji dom italijanske lige, pa je po dve utakmice zaredom bez pobede stvarno mrsavo da mrsavije ne moze.

Link to comment
15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jes da empoli nije neko zvučno ime, al su ducijeva hladnokrvnost i egzekucija fascinantni

 

kao protiv radnika iz surdulice

sve isto, pa da se neponavljan

 

ne znam kako će piksi mitra i njega uklopiti al je greota ako obojica ne budu u 11 u kataru

Link to comment
40 minutes ago, crtamOrasi said:

Много боље изгледамо са једним нападачем, а нема дилеме који треба да попуни то место.

који је тај?

 

са митром смо спорији, али убојитији због снаге и могућносту да се хрве са више њих, друго верујем да ће пикси ценити и допринос у квалификацијама које је митар буквално изнео на својим леђима(што наравно неће бити одлучујући фактор)

Link to comment

sa 2 centarfora je teško da se odigra neki ozbiljniji presing, odrekli bi se oduzetih lopti na protivničkoj polovini i napada na nepostavljenu odbranu. ali brza tranzicija  i onako nije fazon Srbije, sa već sporim veznim redom mogu i 2 c-fora, pa polako

Link to comment

ne, ali sada nije bata Djora na klupi nego Piksi, moglo bi da se odigra nešto malo zahtevnije. a ko za q baš sad se pojavila dva c-fora koji daju golove, kad to više nije u modi

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

који је тај?

 

са митром смо спорији, али убојитији због снаге и могућносту да се хрве са више њих, друго верујем да ће пикси ценити и допринос у квалификацијама које је митар буквално изнео на својим леђима(што наравно неће бити одлучујући фактор)

 

Влаховић, наравно.

 

Митровић је одличан играч, дао је много репрезентацији, увек је максимално мотивисан... то су све чињенице.

 

Али Влаховић је тренутно међу најбољим нападачима света, било би сулудо то оспорити. Дилема ко од њих двојице треба да попуни место центарфора не треба да постоји.

 

Можда постоје неке варијанте да могу обојица да се уклопе у 11, ја не знам да ли их има, а до сада се је показало и да Пиксију баш не иде од руке да их нађе. Утакмицу против Португалије смо контролисали до уласка Митровића и тумбања средине. До момента када смо играли са Тадићем десно и СМСом лево одмах иза Влаховића ми смо Португал не надиграли него смо учинили да изгледају као рандом аутсајдер против нас. После уласка Митра и спуштања СМСа дубље у везни ред смо пали у трчању, изгубили доминацију на средини, одсекли винг бекове од Тадића који је ушао у централни простор између два нападача, а Влаховић више није ни добио лопту. Срећом се завршило онако како је нама одговарало, свака част Митру на коришћењу шансе која нам се указала, то није била само срећа, али је срећа била што је уопште дошла лопта до њега.

 

Највећи квалитет ове екипе лежи у тројци Влаховић, Тадић, СМС - то су једини играчи светске класе које имамо и срећом су компатибилни и постоји систем у коме могу максимално да се искористе. Остали су и требају да буду помоћно особље. Мени је пре свега драго да играмо модеран, агресиван и нападачки фудбал и то Пикси не треба да мења.

 

За Митровића има и даље довољно минута, али са клупе, јбг.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...