Jump to content
IGNORED

Serie A 2021-2022


goofs

Recommended Posts

Odlicna utakmica u Bergamu, ali sudija, uh. Opet VAR pobedjuje, ja iskreno ne bih svirao nijedan od ona dva penala, po usporenom snimku je bilo kontakta u oba, ali stvarno upitno koliko je taj kontakt uopste uticao na igru, pogotovo prvi. I crveni karton je upitan, bilo je kontakta po lopti pre igraca.

 

Strasni golovi Zapakoste i Blekija.

  • +1 1
Link to comment

Biće interesantno videti kako će Dušana dočekati u Firenci, inače navodno je prekršio karantin jer je 22 bio pozitivan a 28 se pojavio u Torinu na lekarskom... preti mu novčana kazna.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Ali momčina ne pada posle kontakta pred 16m kad ga je ovaj potkačio sa ledja nego nastavlja u gol. Vidi se da ne prati trendove i da je samo svoj!
Zato mu nisu ni mogli pripisati gol. To je bio u stvari penal ali Dušan ga je prepustio protivničkom igraču

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Vodi Napoli na poluvremenu, Inter totalno ubijen, čak nisu u stanju ni početničke greške Kulibalija da iskoriste-lopta se u par navrata bukvalno odbila od njega kao od drveta. Sa druge strane Damfris i Skrinjar uzvraćaju na isti način - malo je falilo da bude 3:0 za Napoli.
 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...