Jump to content
IGNORED

Serie A 2021-2022


goofs

Recommended Posts

24 minutes ago, mlatko said:

i Sergej gol i asist, još jedno poluvreme ostalo

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

i crveni zbog prigovora

Link to comment

Vole italijanske sudije stranca da kinje vise nego sve. Tamo je i Vidic dobio crveni za reakciju (aplauz). Nikad nisam video da su nekog Italijana tako, a oni im psuju sve po spisku.

Link to comment
On 6.10.2021. at 14:06, levi said:

jel tačno da je Vlaho odbio novi ugovor za 5 mil godišnje? ne znam koliko on misli da može da dobije, tj agencija

 

jel misle da će City da ga kupi i da će da mu daju 10 mil godišnje? pa tamo 1  Feran Tores Guardiolin ortak, Vlahovićeva generacija  igra za 2.4 mil. još za Vlahovića treba da se plati debelo obeštećenje

 

sad je malo jasnija odluka, kad se zna koji indijanci ga savetuju. mogao je da ima sigurnih 20 miliona na računu do 24 godine, dao bi za to vreme 100 golova i bio bi legenda Fiorentine i Serie A i onda može da bira klub i da potpiše najveći ugovor u karijeri i da nikoga ne zanima ko mu je menadžer..

Link to comment

Ševčenko ne može da se sastavi od kad je preuzeo Đenovu, samo jedan bod iz pet utakmica uz jedan postignut gol.

 

Juče Gabiadini dao gol za Sampdoriju, sudija poništava zbog ofsajda, ovi prave izmenu i on izlazi sa terena. Minut kasnije VAR potvrđuje gol, pišanje :D

Link to comment

Meni je jedan Ukrajinac pricao da su iznenadjeni rezultatima repke jer tamo Sevcenko ima repitaciju jako glupog coveka koji jedva sastavlja recenice.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment

Djenoa je u ozbiljnoj bulji. Upravo promenila vlasnistvo. Novi vlasnik neki americki fond. Trenutno u klubu haos I nova raspodela funkcija. Inace zenin burazer do juce bio generalni direktor. Zvao me 1000 puta u megagiga vip lozu a ja odgadjao godinama. Eto, nije mi se dalo, verujem da ce dobiti nogu ako vec nije.

Link to comment
42 minutes ago, Moća said:

Meni je jedan Ukrajinac pricao da su iznenadjeni rezultatima repke jer tamo Sevcenko ima repitaciju jako glupog coveka koji jedva sastavlja recenice.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 


Ja ga volem ko rodjenog burazera, ali me kao trener nikad nije kupio, cak bih bez dileme stavio Gatuza ispred njega.

A ne znam kakav to uspeh sa reprezentacijom je imao, plasirao se na jedno takmicenje i petardirao Krstaju. Ok, to jeste uspeh ako bas nista ne znas o prilikama u srpskom fudbalu.

Link to comment
11 hours ago, goofs said:


Ja ga volem ko rodjenog burazera, ali me kao trener nikad nije kupio, cak bih bez dileme stavio Gatuza ispred njega.

A ne znam kakav to uspeh sa reprezentacijom je imao, plasirao se na jedno takmicenje i petardirao Krstaju. Ok, to jeste uspeh ako bas nista ne znas o prilikama u srpskom fudbalu.

 

kad se setim da je bio u prici za trenera chelsea neposredno pre dolaska tuchela :ph34r:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...