Jump to content
IGNORED

Serie A 2021-2022


goofs

Recommended Posts

Nije lezanje iza zida nego je ovaj pajser staio 6 igraca u zid plus tog jednog lezeceg a ipak nije pazio svoju stranu. Skroz amaterski primljen gol, tacno se videlo da krece u pogresnom smeru i da nema sanse da se vrati.

 

Ibrahimovicu svaka cast, prodao mu je foru kao da je kadet.

 

Igramo nikako, za klasu smo slabiji do ovih, ni za kakav penis nismo.

Link to comment

Da, golmanov gol 100%
 

Onaj drugi je bio majstorija, ali sitan ofsajd. Milan za sada konkretniji, ali je uvek panika kad se dodje ispred golma Rumuna, ne uliva mi poverenje nimalo.

Link to comment

Na kraju svinjac najobicniji, sve je zapoceo sranje penalom za Milan.

Ako je svirao to onda je i ovo na mrtvom Pellegriniju bio penal. I jaci i ocigledniji kontakt. Plus (kao da se to i vazi) Juventusu svirano bukvalno isto to protiv Intera.

Nema veze, odigrali smo kao i svaku drugu bitnu utakmicu - nikako. Nismo zasluzili ni bod, ali neverovatno je da se ovo desava iz kola u kolo.

Link to comment
43 minutes ago, crtamOrasi said:

Bravo majmuncino glupa, napravio si svinjac od utakmice.


Sve je ujebo lik, i kartone i penal i ujebo Milan za derbi sledece nedelje. Opet se vracamo na staru pricu o penalima, nema ujednacenog pravila i kriterijuma.

 

Inace bi bila dosta zabavna utakmica, Milan uglavnom dobar, ali sve sto je izgradio je bilo na kikseve odbrane Rome. Fali puno Brahim Diaz, Krunic ne igra ono sto se ocekuje od te pozicije. Ibrina najbolja utakmica ove sezone, dao je neke golove pre ovih, ali uz dosta slabu igru i kretanje. Leao postaje bas zajeban igrac.

 

Romu pokopalo to sto nema nikoga na klupi, kapiram ja da je Murinjo lud i tera neke svoje šeme, ali ovde bi mu svi oni kaznjeni likovi znacili, ne mozes sa tinejdzerima u ovako bitnoj utakmici. Posledicno tome, zajebo se jer je izbacio Abrahama, tesko razbijas katanaćo bez glavatog sidraša u 16cu. Pelegrini mu maltene sam u zubima nosi ekipu. Zapravo pravo pitanje za Josea je kako je moguce da ti 40godisnjak pravi darmar u odbrani i pretrcava onako zadnju liniju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...