Jump to content
IGNORED

Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone


renne

Recommended Posts

1 hour ago, Milošica said:

Kakva golčina Pavlovića.

 

Biće nam i Maksimović sjajan tandem u repki.


Pavlovića već maznuo Nagelsman, 3 meča odigrao za švapsku repku. 

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:


Pavlovića već maznuo Nagelsman, 3 meča odigrao za švapsku repku. 

Znam, nego pravim paralelni univerzum da pobegnem od realnosti.

Edited by Milošica
Link to comment

Da mi je neko rekao da ću osvanuti pljuvajući trenera Elite™ zbog pičkastog pristupa i samo 1:1 na Aliancu rekao bih mu da se tera u krasni.

 

Bajern je imao loptu, pravio šanse, diktirao tempo i izgubio 2 boda iz praktično jedinog šuta u okvir gola. Veliki rizik nosi prepuštanje igre u tolikoj meri koliko je to Xabi Alonso dozvolio domaćinu i proporcionalno isto tolika kocka da će "upaliti" taktika zadržavanja lopte i bunkerisanja.

Ono što mi najviše upada u oči je slaba tranzicija i nedostatak svežine da se istrči kontra ili da se nekakva polukontra završi smislenim šutem/šansom.

Ne mogu ni umoru da pripišem malokrvnost obzirom da su imali 7 dana za odmor, u ovom medju kolu nije bilo ni Evrope ni Pokala.

U godinama iza nas bi se posle ovakvog omera snaga završavalo sa 3,4,5 golova u mreži.

 

Jedino pozitivno posle ovog derbija, i prvih 5 kola, je da su iza Elite™ gostovanje na Alinacu i kod BMG, te mečevi sa RBL i Volfsburgom. Sada predstoji malo lakši raspored u Bundesu.

Link to comment

Cini se da Nemci ostase jedini ultra zanimljivi za gledanje. Spektakularan preokret Werdera juce, a ni Holstein Kiel-Eintracht Frankfurt duel nije razocarao. Veliki derbi je doneo (za mene) mlak fudbal. Kao kada u PL ocekujem neki spektakl u derbiju, uz pregrst golova, a ono neko mrtvilo. Italijani su se posle par sezona vratili svom tvrdom stilu. PL jeste izuzetno kvalitetna, mada preterano taktiziranje ume da smara, plus imaju najgore sudjenje u ceo svet.

Union je standardna crna ovca u Bundesu, sa ovim svojim predosadnim mecevima. Tu se jos moze svrstati St. Pauli ove sezone, dok se Leipzig budi, nakon mlitavog starta.

Najgore je kada gledas utakmicu, gde jedan gol resava (kao sto se cesto desava kod Spanaca, u duelima slabijih ekipa).

  • +1 1
Link to comment

Kakve dve kontre Marmuša, a Bajern pimpla u stilu Pepa pitanje je sekunde kad će izjednačiti. Pakleno poluvreme!!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...