Jump to content
IGNORED

Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone


renne

Recommended Posts

Ma daaaj, vidi odbrane kod gola.

 

Bonifejs... Ko zna koja promasena sansa :sad:

 

Edit:

 

kao i svakom veliion klubu var svira penal u 90+

 

Steta za izgubljena 2 boda :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment

Juče sam se nasao u jednom od metroa sto idu do stadio. Pola Bajern, malo manje Lever. Galame, vicu, podjebavaju se, svi zajedno se grohotom smeju. Niko nikom ne sisa, niko ne siluje niti vraća glavu nekom. Cista utopija. I onda koji su sedeli pored mene počeše o basketu. Reče jedan “to je neki nas tim pobedio u EuroLeague prošlog vikenda?”. Lebe mekani :vesala:

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

Juče sam se nasao u jednom od metroa sto idu do stadio. Pola Bajern, malo manje Lever. Galame, vicu, podjebavaju se, svi zajedno se grohotom smeju. Niko nikom ne sisa, niko ne siluje niti vraća glavu nekom. Cista utopija. I onda koji su sedeli pored mene počeše o basketu. Reče jedan “to je neki nas tim pobedio u EuroLeague prošlog vikenda?”. Lebe mekani :vesala:

 

Nemacki navijaci tj. tzv. nemacka navijacka scena je mozda najnajsilnija trenutno u Evropi. Samo se treba setiti gostovanja Ajntrhotvnih u poslednje tri godine po juznoj Evropi i sta su napravili u Napulju. Tuca i sukoba ima na stadionima, oko stadiona, tipa prosle godine Nirnberg.

Bajer Leverkuzen je moderni "vestcki" klub u nemackom fudbalu zajedno sa Hofenhajmom(drzi ih SAP), Lajcigom(Red Bull) pa i Volfsburg(VW). Kao takvi ne dozivljavaju se kao neki tradicionalni rivali kao 1860 i Bajern ili HSV i St. Pauli ili bilo ko sa zapada u Rostoku ili bilo u Drezdenu...Drugo, Minhen je snobovski grad a Bajern vuce navijaci iz Metro oblasti Minhena, ne toliko iz samog grada. Bilo bi zanimljivo videti koliko bi covek sa Bajernovim obelezjima ostao "neprimecen" u Gizingu.

Hajde da vidimo kako bi bilo u Dortmundu i siromasnim krajevima Nemacke.

 

Sto se tice fudbala, on je nova religija u Nemackij, Papa je pukao. Fudbal pa tri mesta nicega pa tenis, hokej, rukomet pa tek onda kosarka.

Edited by Marde
Link to comment

Bayer je Ivo Lola Ribar, fabrički klub, nema ništa loše u tome, i Arsenal je tako počeo. Znači za jedno 150 god će neko možda da ih uzme za ozbiljno, koliko i Arsenal uzimaju za ozbiljno sada :sleep:

 

 

Edited by levi
Link to comment
8 hours ago, Marde said:

Bajer je Hemofarm. Nista lose nema u tome, osim sto nikada nece "pucat" visoko kao Bajern ali u Nemackoj postoje neka starija i drugacija rivalstva medju navijacima.


Ja pričam o poredjenju klubova, zabole me za navijače. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...