Jump to content
IGNORED

Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone


renne

Recommended Posts

jbt prvo partizan real, pa arsenal pa sad ovaj dortmund, sta je sledece, vucicevac osvaja nba prsten?

Edited by ToniAdams
  • Tužno 1
Link to comment

Union ispoštovao, porodio zgoditak mada je i Frankfurt pomogao. I dalje je ceo moj sektor U pratio live strim i smejao se mučenom Dormundu. Jebemti utakmice u pola 4 subotom, ako počnem s pivom tada, teško da bih se i do kuće dovukao. Ali da sve ne bude tako loše kad je Union dao gol, poletelo je barem 40 litara piva na mene. Sreća pa me je od usisavanja toliko piva u organizam sprečila simpatična curica koja nije znala šta će od sreće pa je rešila da je podeli sa mnom. Na francuski način. Posle je to isto pokušao i drugar s druge strane ali ga je moja erekcija na vreme zaustavila :ph34r:

 

 

 

IMG_20230527_152715.jpg

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, ArleKino said:

Da provjerim - brat @ToniAdams navija za Borussiju, Arsenal i Partizan u basketu?

 

Dortmund, Partizan, Eaglesi u NFLu, Phillies-i World Series gube, Sixersi koji gube od najomrazenijeg Bostona koji ce sad da okrenu 0-3, Rafa mi nije igrao celu sezonu, za Leclera u F1, Selby izgubio finale WC, ne znam sta sam zaboravio, dobar sam ove sezone...

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Nevernik said:

Izgleda otpustili Kana i Salihamidžića (izvor IG, dakle nije pouzdano).

 

Salihamidžić je doveo Cancela i Tuchela u pola sezone. Nakon toga, tim je od mašine koja je protutnjala grupom u kojoj su bili Barcelona i Inter spao na to da mu Mainz spašava guzicu u posljednjem kolu i da zahvaljuju Bogu na samo 3-0 u Mančesteru.

 

Ovo vjerovatno znači da će Cancelo put Arsenala ili nekog drugog kluba koji je spreman platiti 70-ak miliona nečeg Cityju.

  • +1 1
Link to comment

Danas pozlilo nekom dekici na tribini. Redari na sve strane, video da klonuo, pozvali medicinsku sluzbu koja se stvorila tu sa rancevima za 45 sekundi. Ljudi napravili mesto da osoblje pridje, pogledali, izveli dekicu, ljudi se vratili na svoja mesta i sve se zavrsilo za manje od 5 minuta. Taman se setih engleza i njihovog cinculiranja i zaustavljanja utakmice jer nekom na spratu 80 metara od gola pozli pa svi moraju da tihuju.

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Napokon. :D

Zaostavno vreme 11 minuta. Još će ga zabiti Heidenheim u stotom minutu.

Edited by Nevernik
  • +1 1
Link to comment

Jebeni Hajdnehajm produžen 11 min. U trećem produžetka su zabili sa kreča. 
 

Nemam više živaca

 

edit jesam reko. Marsupickumaterinu

Edited by John Coltrane
Link to comment
1 minute ago, Nevernik said:

Zaostavno vreme 11 minuta. Još će ga zabiti Heidenheim u stotom minutu.

:lolol: nisam video, jbg. ja mislio gotovo, bilo 2:1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...