Jump to content
IGNORED

Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone


renne

Recommended Posts

To je valjda ovo, korak po korak da se uvuku invenstitori.

 

@ZluradHoće pobediti Verder u zadnjem kolu? Dortmund ili Union, mrtva trka ko će da zasere na zadnjem koraku.

Link to comment
2 minutes ago, Nevernik said:

Hoće pobediti Verder u zadnjem kolu? Dortmund ili Union, mrtva trka ko će da zasere na zadnjem koraku.

 

Iskreno se nadam da ni jedni ni drugi nece da zaseru. Koliko sam danas video na platou kod zapadne tribine Uniona postavili daske preko prelaza i travnjaka i agregat i ocistili mesto gde obicno ide bina (do sada ulazak  u bundesligu i ulazak u evropu) - pretpostavljam da se spremaju ako pobede ili ako Frajburg zasere, sto uopste nije nemoguce jer igraju sa Ajntrahtom. U stvari bi najgora kombinacija bila da Union udje u ligu sampiona i da im UEFA ne dozvoli da igraju u sumi te ih prebace kod rahmetli Herte (koja inace ako ne pronadje 85 miliona evra ili placanje u nekim realnim ratama ima dobru kombinaciju da sledece godine igra regionalnu ligu). Ono, pretpostavljam da ce ultras u kopu da razvuce neku prigodnu setalicu, da popale 2000 baklji i da instaliraju neki saraund sistem samo da im napumpaju adrenalin. Ako nista drugo, barem sam kartu zavrsio pa cu uzivo da prezivljavam ili fejl ili double merak :ph34r:

 

Gledao klip nesto kratko ranije, ono pismo postavio cisto primera radi: kako se predsednik kluba "pravda" sosiosima o nacinu glasanja, razlozima glasanja i narednim koracima.

  • +1 2
Link to comment
17 hours ago, Zlurad said:

Ako nista drugo, barem sam kartu zavrsio pa cu uzivo da prezivljavam ili fejl ili double merak :ph34r:

 

Zavidim.

 

Pobedjuju 😎 mislim da su cele sezone bili u top 4, izdržaće.

Taj olimpijski stadion je grozan odnosno prevelik. Dodje 40k ljudi i on je poluprazan. 

Link to comment
46 minutes ago, Nevernik said:

Zavidim.

 

Pobedjuju 😎 mislim da su cele sezone bili u top 4, izdržaće.

Taj olimpijski stadion je grozan odnosno prevelik. Dodje 40k ljudi i on je poluprazan. 

Ja koliko sam video po vestima jutros od 8 puta koliko su igrali 4 je pobedio Union, 2 Bremen 2 igrali nereseno. Dobar je Union u svojoj šumi, odgovara im relativno mali teren i relativno male a prilično bučne tribine.

 

Ma mogu ja skoro svaku tekmu da idem, nego je zimi samoubistvo da se ide. Em jezero blizu, em šuma pa i da je 5 stepeni real feel je ispod nule.

 

Hertin stadion će Union komotno da popuni. Jedina mana je što je na kraj sveta. Iz centra vozom treba da se čovek klacka jedno sat i kusur vremena, izgubiš pojam gde si pošao

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Tri kola do kraja, 2001-02:

 

 

 

 

Ovde si došao da lečiš svoje ovosezonske komplekse !? :dry:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
47 minutes ago, John Coltrane said:

Ovde si došao da lečiš svoje ovosezonske komplekse !? :dry:

 

Samo da napomenem kako je Borussia imala i neočekivanijih čupanja titule u posljednjim kolima od ovog sad. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...