Jump to content
IGNORED

Kup Lepe Brene, Road to Tirana


levi

Recommended Posts

3 - 0.

 

Bolje ove kese sa banovog brda da ispadnu. Hamarbi ima kakve-takve šanse da izbace Bazel. To bi nam značilo za nacionalni koeficijent.

 

Ja drugo poluvreme gledati neću, ovo je sramota za srpski fudbal pre svega. Da ti nemaš treći tim u Srbiji koji može nešto uraditi ...strašno.

  • +1 1
Link to comment
Just now, BlackGeorge said:

3 - 0.

 

Bolje ove kese sa banovog brda da ispadnu. Hamarbi ima kakve-takve šanse da izbace Bazel. To bi nam značilo za nacionalni koeficijent.

 

 

 

Jos samo da neko objasni sta ce nam ovo ? Klubovi ce nam jos brze zavrsavati takmicenja..poput Ceha upravo.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

 

Jos samo da neko objasni sta ce nam ovo ? Klubovi ce nam jos brze zavrsavati takmicenja..poput Ceha upravo.

Sta ce nam? Pa da imamo 2 kluba u ligi sampiona :fantom:

Link to comment
8 minutes ago, BlackGeorge said:

3 - 0.

 

Bolje ove kese sa banovog brda da ispadnu. Hamarbi ima kakve-takve šanse da izbace Bazel. To bi nam značilo za nacionalni koeficijent.

 

Ja drugo poluvreme gledati neću, ovo je sramota za srpski fudbal pre svega. Da ti nemaš treći tim u Srbiji koji može nešto uraditi ...strašno.

ja se samo sećam onomad vojvodine kad je isprašila sampdoriju, i posle naletela na neugodne tirasopoljce

 

ne sećam se da je još neki klub došao u situaciju da ima meč za ulaz u grupu

Link to comment
  • renne locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...