Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Biolo bi mi draze da je Leeds ispao, ali obzirom da su ovi u kljucnom delu sezone smenili coveka koji im je omogucio da igraju EPL nije mi zao Burnley-a.

Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Kojim (množina)? :fantom:

Ja sam drugi, kao protivteža sektašima s druge strane brda i iz Bitlsgrada :D

Link to comment

Odlicna sezona za Liverpool. Sjebali su nas nereseni rezultati, narocito onaj protiv Spursa ali pored onakvog zgusnutog rasporeda, prebacivanih utakmica, pa fa kup i "miki maus" kup pa liga sampiona, gde nas je doduse zreb malcice ukakio vrlo odlicno. Barabar sa Sitijem do poslednjih 20 minuta prvenstva, 2 trofeja, jedan bitan jedan nebitan. Nije lose. Danas su i Vukovi i Villa dali sve od sebe da pokvare radovanje i jednima i drugima. Na zalost Liverpula a na srecu Sitija, ni jedni ni drugi nisu uspeli u tome. Nismo uspeli da uzmemo ligu - again - ali sta da se radi. Klop je izabrao pogresno vreme da ga meri i u Bundesligi i u Premijer ligi. Na kraju sezone ostaje malo gorcine sto nismo uzeli titulu ali i ponos jer smo u svim takmicenjima stigli do kraja, sa nadom i sto smo prvi tim iz engleske koji je stigao najdalje do kvadrupla. Hajde da se nadamo da Vini Jr. nece da postane za 90 minuta Vini Sr. tako sto ce da oplodi TAA. Jos jedna utakmica a onda smaranje do chariti utakmice i Siti-Liverpool. Again.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

to bi bio neki minimum za datu situaciju :fantom:

 

Inače, malo je reći da sam razočaran, ali utešno je to što već za pet dana to razočaranje može da se pretvori u ekstazu. Nešto kao ovo dole, iako ne volim Lids, ova fotka je sve:

 

FTYSSkXX0AAde5G?format=jpg&name=4096x409

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

to bi bio neki minimum za datu situaciju :fantom:

 

Inače, malo je reći da sam razočaran, ali utešno je to što već za pet dana to razočaranje može da se pretvori u ekstazu. Nešto kao ovo dole, iako ne volim Lids, ova fotka je sve:

 

FTYSSkXX0AAde5G?format=jpg&name=4096x409

Ko ulje na platnu.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Bukvalno ovog golmana niko nije ni pipnuo

Niko ga nije pipnuo? Gledamo li isti snimak??

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Ko ulje na platnu.

 

Karavađo 

 

4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Bukvalno ovog golmana niko nije ni pipnuo

 

Dvaput namerno (0:06, 0.07), jednom nenamerno (0:13), neuspešan pokušaj uklizavanja što je i dalje napad (0:18)

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...