Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

43 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:
Da li može očigledniji penal od ovog

 

Nisam gledao ali ima baš mnogo mrtvih kažu da je ovo u pitanju: no penalty was awarded courtesy of an offside in the build-up.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Nisam gledao ali ima baš mnogo mrtvih kažu da je ovo u pitanju: no penalty was awarded courtesy of an offside in the build-up.

 

Ne znam baš. Praksa je ranije bila da se prikaže i to gledanje ofsajda. Sad su samo gledali da li je penal, posle slika ide na sudiju koji diže ruku za ofsajd (prvobitna odluka dosuđena na terenu). Zaista skaču sebi u stomak netransparentnošću, i ovako su na zlom glasu. Saopštavajte odluke publici, majku vam snobovsku.

 

Ali najjjjveći fejl u svemu ovome je što glavni sudac ne vidi ovako očigledan penal na 2 metra od sebe.

 

Pardon još jedan edit jer ipak ima i veći fejl: zašto pobogu ne gledate događaje hronološki, umesto u rikverc? Razbiše se gledajući da li je penal, umesto da se prvo razmotri ofsajd, jer sve posle je nebitno ako je off.

 

 

Edited by Mindaugas Žukauskas
  • +1 1
Link to comment

"Nije bilo najjasnije tokom same utakmice, ali evo sad posle gledamo isti snimak i realno, deluje nam kao penal."

 

Pa fenomenalno :D Hvala na pravovremenom obaveštenju.

 

(Ako ćemo realno, deluje kao jedan od onih slučajnih kontakata rukom u šesnaestercu koji ništa ne menjaju. Tri igrača Sitija oko lopte, teško je tvrditi da je namerno rukovao™ kako bi otklonio opasnost.)

 

Edited by Weenie Pooh
  • Haha 1
Link to comment

Jebemliga...ja priznajem da više nemam blage veze šta je igranje rukom a šta ne. Juče gledam Leverkuzen-Bilefeld. Prvi gol Leverkuzena, igranje rukom 1/1 kod gola. Gol inicijalno priznaju i kod VAR-a potvrde. I to u Bundes Ligi gde je suđenje mnogo bolje nego u PL. 

Link to comment

Kad već pominješ Paulinja on je bio u ulozi asistenta, sam sebe je napucao u ruku inače bi ta lopta otišla u vis. Gol je dao Alario. 

Mnogo je bliži onaj gol Midlzbroa u kupu protiv Mančestera gde je igrač primio loptu nogom, pa mu se od ruke odbila za idelnu poziciju da postigne gol/ klasično "štopovanje" rukom. Dakle i u UK možeš naleteti na iste/slične aršine.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...