Jump to content
IGNORED

Случај Петница


Recommended Posts

5 minutes ago, Budja said:

 

So?

Osim loseg humora i identifikacije sa Petnicom (sekta!) sta bi mogao da zakljucis bez ikakvog predznanja?

 

 

 

da savanu polaznice čiste poslovično zapušten stan; da je on nekakav jurodiv koji loče i da se to toleriše u kampu u kojem su i osnovnoškolci (opijanje studenata mi samo po sebi nije interesantno)

 

onaj tekst o astronomiji, pak, ne govori ništa

Edited by morgana
  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

det didnt ejdz uel, shto bi rekla deca unsure.gif


moglo je i da se ne zna, ali nije ispalo tako. svetlo se promenilo i sada ce sve da se chita kroz tu talasnu duzinu. ali to je sada njihov problem, ne nash.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Budja said:

Osim loseg humora i identifikacije sa Petnicom (sekta!) sta bi mogao da zakljucis bez ikakvog predznanja?

 

Nije ovo los humor, ovo je nikakav humor, a - ovo mi je prvi uvid u petnicu - nivotm je nemam reci...

A samo na 'provetrio sobu' prosecno dete koje je u zivotu ma jednom nogom stalo na asfalt, u vaspitnom smislu' videlo bi da se radi o folirantskoj dzukeli nize klase.

Auuuuuuuuuuuuuuuu, petnica... :isuse: 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

i kad iskljucimo sve informacije koje imamo ovi opisi djeluju neprimjereno za omladinski naucni kamp (sto petnica jeste kad se skinu naslage bombasticnog promo jezika). a nisam konzervativna.

 

Ovaj poslednji sa vinom i sirom je iz 2007., i, da, deluje kao opis dvonedeljnog letovanja, romantizovan tako da moze da ide na Radio Pingvin kod onoga, kako se zvase taj novinar "Oblak u pantalonama" sto je vodio.

 

Ako se vec bavimo istrazivanjem arhiva, sasvim je moguce da se vremenom Savan osmelio.

Link to comment
1 minute ago, Budja said:

Ako se vec bavimo istrazivanjem arhiva, sasvim je moguce da se vremenom Savan osmelio.

Aham, usavrsio metodologiju, nauka je to...:sleep:

Link to comment
Nije ovo los humor, ovo je nikakav humor, a - ovo mi je prvi uvid u petnicu - nivotm je nemam reci...
A samo na 'provetrio sobu' prosecno dete koje je u zivotu ma jednom nogom stalo na asfalt, u vaspitnom smislu' videlo bi da se radi o folirantskoj dzukeli nize klase.
Auuuuuuuuuuuuuuuu, petnica... :isuse: 
 
ma daj, bilo koje klinachko secanje na ekskurziju iz sedmog razreda, nechega shto bi svako pre ili kasnije zaboravio, da nije gradjen oreol posebnosti i pripadajuci sentiment. kako se shtreberi secaju svog maloletnichkog alkoholisanja, ajte molim vas. da ne kazem jaka sarma.

napredni kurs fotografije bi pak lako spadao u tajni jezik lokaliteta, ali su se stvari, kao shto rekoh, promenile.

mnogu su znali, neki nisu znali shta su znali i sad ce svi da se snalaze po novim pravilima.



sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, morgana said:

 

da savanu polaznice čiste poslovično zapušten stan; da je on nekakav jurodiv koji loče i da se to toleriše u kampu u kojem su i osnovnoškolci (opijanje studenata mi samo po sebi nije interesantno)

 

onaj tekst o astronomiji, pak, ne govori ništa

 

Ima tri teksta:

1. Svadba Suvakova "provetravanje Savana" iz 2010..

2. Bozicev tekst iz 2003. o 30 godina istorije astronomije u Valjevu.

3. Psimeni sastav iz 2007. na temu kako sam proveo leto.

 

Od tri teksta, ovaj iz 2007. je spooky.

 

Pogledajte na koji tekst se osvrcem pre nego sto reagujete.

Link to comment
8 minutes ago, Budja said:

 

Ovaj poslednji sa vinom i sirom je iz 2007., i, da, deluje kao opis dvonedeljnog letovanja, romantizovan tako da moze da ide na Radio Pingvin kod onoga, kako se zvase taj novinar "Oblak u pantalonama" sto je vodio.

 

Ako se vec bavimo istrazivanjem arhiva, sasvim je moguce da se vremenom Savan osmelio.

 

moguce, s tim da (ali sudeci po svjedocenju zrtve s kojom je j gligorijevic pricala, a ne po guglu) seksualno uznemirava jos od 1993.

 

a naredni post ti je suvisan

Edited by morgana
  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

ma daj, bilo koje klinachko secanje na ekskurziju iz sedmog razreda, nechega shto bi svako pre ili kasnije zaboravio, da nije gradjen oreol posebnosti i pripadajuci sentiment. kako se shtreberi secaju svog maloletnichkog alkoholisanja, ajte molim vas. da ne kazem jaka sarma.

napredni kurs fotografije bi pak lako spadao u tajni jezik lokaliteta, ali su se stvari, kao shto rekoh, promenile.

mnogu su znali, neki nisu znali shta su znali i sad ce svi da se snalaze po novim pravilima.



sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

pa ne, jer imas pijenje i ciscenje stana u vezi sa tim savanom. ostalo je nebitno, slazem se.

 

ali svakako ne lici na predatorstvo

Edited by morgana
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

moguce, s tim da (ali sudeci po svjedocenju zrtve s kojom je j gligorijevic pricala, a ne po guglu) seksualno uznemirava jos od 1993.

 

a naredni post ti je suvisan

 

Ok, ja sam procitao ono od 2003.

  • +1 1
Link to comment

moguce je i da je celom sistemu trebalo vremena da se razvije, nije bash da je moralo da pochne prvog dana. da lik shvati da ga lozi da svlachi klinke, da lik vidi koje su mu mogucnosti, da se ta pojava kvalitetno ukoreni u okruzenje, da se i okruzenje navikne na i smisli ceo folklor oko toga. nije to ni jedan dan ni za jedan dan. utoliko je sada shok veci, grdan narod je proshao... unsure.gif


od 1993 je vec ozbiljan poduhvat :ph34r:

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 4
Link to comment

Kurs napredne fotografije kod čika Savana, petničko pitanje prestiža, moje slike bolje od tvojih.

 

Izv, ne mogu da se sudržim, mislim ne mogu da verujem.

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

ma daj, bilo koje klinachko secanje na ekskurziju iz sedmog razreda, nechega shto bi svako pre ili kasnije zaboravio, da nije gradjen oreol posebnosti i pripadajuci sentiment. kako se shtreberi secaju svog maloletnichkog alkoholisanja, ajte molim vas. da ne kazem jaka sarma.

napredni kurs fotografije bi pak lako spadao u tajni jezik lokaliteta, ali su se stvari, kao shto rekoh, promenile.

mnogu su znali, neki nisu znali shta su znali i sad ce svi da se snalaze po novim pravilima.

Ma ne sporim ja nikako pravo i duznost klincima da budu klinci, ni streberima da budu streberi, uostalom pre par dana sam zavrsio jos jednu srednju skolu...:sleep:

Mnogo mi je interesantnije i informativnije da pratim ovdasnje, savremene  reakcije/osvrte i reminiscencije....

Ne dovodim u pitanje ni kvalitet, sta god se pod tim podrazumevalo, uostalom, ne dovodi ga ni vecina ovdasnjih petnicara, nemam razloga da im ne verujem, na stranu rusenje mojih iluzija o petnici...:cry:

Jebote, pa ja sam prolazeci par puta pored, isao maltene na prstima, mislim ono, smanjivao gas da im ne smetam...

Iluzija ne zarad nauke, valjda vi to bolje znate, nego zarad cinjenice da neko ko se pita, sa sve klincima, tolike godine ne provali da se radi o folirantu i dzukeli koja u prosecnom dvoristu sa mogtm Krsta ne bi prezivela ni 24 sata...

I da ga se trpi, a kad ga se vec iz nekih razloga trpi, da ga se postavi na mesto, maskotu, dvorsku seosku budalu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...