Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Izlizana fraza, ali ne mogu da odolim: procvetaće Dobrinjo ako je ruža. 

 

Ja sam ga pomenuo kao moguće rešenje kada nam stane napad, neće sigurno on biti konstantno prva opcija. Znači, kada ta njegova konkurencija u timu ima loš dan ili je zatvorena, očekujem da on preuzme malo kreacije. Međutim, to je nešto što je po prvi put pokazao prošle godine. Njegovi glavni kvaliteti su šut iz mesta, igra u tranziciji, energičnost i kvačilo, a sve to će moći da isporučuje u kontinuitetu u ovom timu. Ubaci koju trojku sa dobrim procentima, ukrade koju loptu, utrči na bekdor, završi u kontri, zalepi nekoga u njihovoj kontri, a kada se mučimo može da uzme loptu u svoje ruke i iskoristi to što najbolji protivnički defanzivci čuvaju našeg pleja i Kalinu. To sve ako se izbori za minutažu pored Holinsa, Lazića I Davidovca, a siguran sam da će dobiti šansu. Ako se ne izbori onda nije ruža, ali skoro da sam ubeđen da neće biti tako. Lazić i Holins ne mogu da budu sekundarni kreatori, a na Davidovca ne možeš da se osloniš.

Edited by Heaviside
Link to comment

Ako Volters nastavi ovako i ako Vajt kad je bitno bude u stanju da isporuči očekivano, ja ne bih ništa dirao, čak ni na 5.

Kalina uvek nađe način da pozitivno iznenadi, al meni je Nejt, pored Mitrovica naravno, otkrovenje ove sezone.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

Ipak je steta sto na 5 nije ostao Noko, obzirom da deluje da se dosta ekipa trazi, da ne kazem raspada, top 8 bi bio u domenu realnih prica. Cirbes ono jedno vreme nije mogao vazduh da odbrani i pitanje je kako ce leci ovoj ekipi. 

Link to comment

Ja bih doveo centra. I dalje ne verujem da Mitrović može ovako da igra cele sezone. Nov je u EL i na petici, provaliće mu mane ubrzo i biće mu mnogo teže. U Kuzmića tek nemam poverenja za evroligaški nivo, protiv Fenera je bio užasan.

 

Bek nam ne treba.

Link to comment

Naravno da vam fali igrač za bolje rezultate. Centar i bek. Za početak ne vidim kako ima mesta ovde za Lazića i Davidovca. Pogotovo ovog drugog. 

 

Takodje ne bih se zaletao sa Voltersom. Solidan igrač, ali meni se ne svidja plej koji u kontri 3 na 1 posle ukradene lopte ne digne glavu i završava na drugi obruč. 

Link to comment

Lazić nije nimalo sporan posle svega što je odigrao od kako se Radonjić vratio. Deda će na kraj rotacije kad se svi vrate.

Petica ako se dovodi, trenutno ima smisla da bude samo zamena za Kuzmića.

Nekako ne bih ja reskirao sa hemijskim reakcijama i dirao u ovu hijerarhiju petla. Monroa bih recimo preplakao.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka



Link to comment

Mislim da Monro nije opcija. Možda nešto od katovanih. Spolja, ne znam da li misle nešto, kada se Jović oporavi. Plašim se da je Lazić tek nešto bolji od Simona u ovoj situaciji i da je pbg u pravu. Što se tiče spolja mi moramo da sačekamo da se Ivanović nađe. Biće to posle toga još bolje. Plus Holins.

Link to comment

ekipi fali svasta, ali joj ne fali nista. uvek sam pre za koheziju i jasnu viziju tima, nego za pretrpavanje tima da bi se zakrpile sve rupe. zaigrace ovaj tim i napad po radonjom, tako uvek bude.

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

ekipi fali svasta, ali joj ne fali nista. uvek sam pre za koheziju i jasnu viziju tima, nego za pretrpavanje tima da bi se zakrpile sve rupe. zaigrace ovaj tim i napad po radonjom, tako uvek bude.

 

navijacima uvek fale "dva igraca" da bi bili zadovoljni, a cinjenice govore da smo juce imali 9 u rotaciji, a cekaju se jos cetvorica koji su odsutni. ne znam sta nam vise treba. krstenog™ centra da su hteli, valjda bi ga doveli u rasponu od juna do septembra, bas kada su dovodili i ostale igrace, nema od toga nista. a mislim da ni ne treba.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Crno-beli su ostvarili 78 pobeda uz 136 poraza, Crvena zvezda ima 75 pobeda i 110 poraza, pa već drži najbolji procenat uspešnosti sa 40.5 posto.

Partizan je po tom procentu četvrti tim Jadrana, ali uz najveći broj utakmica, 2014.

Link to comment
14 minutes ago, ducca said:

Jović i dalje provejava kao opcija kad se oporavi? Zašto Holins nije igrao sinoć nisam ispratio?

pa vuče povredu posle onog klizanja u reketu protiv Fenera

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...