Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, J.R. Cash said:

 

Trebalo bi da ima negde, a izbunaricemo i ako nema. Samo da se setimo da pogledamo za nekih 5-6 nedelja.

 

To je bilo odlično sve sređeno na overbasket-u, ali koliko vidim, niko im još nije javio da je krenula nova sezona..

Link to comment
Da vam nešto kažem, a do sada nisam omanuo nijednom :cool:

Ne očekujte od Dobrića da igra kao prošle sezone. Imao je prostor, imao je loptu, imao je punu slobodu, mnogo manju konkurenciju. Niko mu je neće sada uskratiti ali srećom, imamo solidno opcija u napadu i Dobrić će sigurno  uzimati trećinu šuteva manje, barem.

Samo neka odradi svoje minute kako ume, jaka odbrana, dobra tranzicija, kucanje i trojkica, i to je to. Ove sezone igra tim, kao i uvek kod Radonje, svaku utakmicu će iskakati neko drugi.

Ovo kažem preventivno pre nego što krene polivanje govnima kad prvu utakmicu ne da 15, 20 poena, a neko će se već naći za to. 
Preventivno, Dobriceva odbrana je lakmus papir.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:

Ne očekujte od Dobrića da igra kao prošle sezone. Imao je prostor, imao je loptu, imao je punu slobodu, mnogo manju konkurenciju. Niko mu je neće sada uskratiti ali srećom, imamo solidno opcija u napadu i Dobrić će sigurno  uzimati trećinu šuteva manje, barem.

 

prošle godine je to sve imao pored živog Loyda, a sada će imati veću konkurenciju u vidu Holinsa?

Link to comment

Pored živog Lojda koji je imao ogromne oscilacije tokom cele sezone a bio je izraziti košgeter kakvog sada nemamo.

Dobrićeva odbrana nije najbolja na svetu, ali nije ni za baciti. Srčan je I sa voljom i trudom je i u njoj sasvim koristan.

Ja samo kažem kako će biti da se neko ne razočara pošto vidim da ga već prizivaju neki..

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

odusevilo me juce kako se krecemo u napadu, i kako se ljudi ubacuju u prazan prostor, a ima ko da im doturi loptu iza ledja odbrane.

 da se malo deki posavetuje sa dr-om? 

Link to comment
9 hours ago, theanswer said:

Svaka čast Radonjiću. Ovo je njegov trenerski pečat, apsolutno sam siguran da niko od ove ekipe ne bi mogao da izvuče više.


Pisao sam neki dan, Zvezda koju ne trenira Radonja je bzv pratiti. Postavio je toliko visok standard da bih mu ja dao dozivotni ugovor.

Alimpije, Tomic, Sakota, Obrad - sve kurton do kurtona, bez obzira trofeje i pokoju lepu pobedu u EL. Sve osim Radonje izgleda kao Makabi/Armani bez glutena. 

  • +1 5
Link to comment
Quote

 

kako se krecemo u napadu, i kako se ljudi ubacuju u prazan prostor


 

 

tu je dosta pomogla očajna priprema Makabija, i faktor Lesor. već protiv Žalgirisa neće niko izlaziti visoko na Mitrovića i ostavljati prazan reket..

 

27 minutes ago, Mil@n said:

Pored živog Lojda koji je imao ogromne oscilacije tokom cele sezone a bio je izraziti košgeter kakvog sada nemamo.

Dobrićeva odbrana nije najbolja na svetu, ali nije ni za baciti. Srčan je I sa voljom i trudom je i u njoj sasvim koristan.

Ja samo kažem kako će biti da se neko ne razočara pošto vidim da ga već prizivaju neki..

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

 

ok, naravno da neće cele sezone imati toliko lopti kao u plejofu kada se skraćuje rotacija i odbrane su fokusirane itd + sada možemo da igramo raznovrsnije sa Kalinom. ali i Dobriću je lakše da igra sa Kalinom nego sam za sebe, a kada dođu uopet teže utakmice i utegnutiji protivnici opet će da se suze opcije u napadu..

 

 

Edited by levi
Link to comment
25 minutes ago, Plajvi said:


Pisao sam neki dan, Zvezda koju ne trenira Radonja je bzv pratiti. Postavio je toliko visok standard da bih mu ja dao dozivotni ugovor.

Alimpije, Tomic, Sakota, Obrad - sve kurton do kurtona, bez obzira trofeje i pokoju lepu pobedu u EL. Sve osim Radonje izgleda kao Makabi/Armani bez glutena. 

 

Tomić nije bio kurton, igrala je Zvezda u onoj sezoni odlično sa prilično limitiranim rosterom.

  • +1 2
Link to comment

Njegov mandat pamtim pre svega po necemu sto nam je svima drago da se nece vise ponavljati. :D

A i bio je Evrokup. Tim koji je posle sastavio za EL je bio uzasan, to mi je najneomiljenija sezona od svih. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...