Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Ja sam stvarno malo evropske košarke gledao u poslednjih par godina, ali iz par utakmica finala ABA iz prošle godine, videlo se već da je Luka na 5 ekstremno zajebana stvar za protivnika. Kod Radonjića je to eksponencijalno otišlo gore po kvalitetu.

 

Fascinantan rad Radonjića. I dalje ne verujem kako je spremio ekipu, obzirom na sve okolnosti.

 

U prošle dve sezone, ne znam da li sam ukupno odgledao 15 Zvezdinih utakmica u EL (možda i manje), sad sam utakmicu protiv Budućnosti odgledao 3 puta. :D (btw, bilo mi je fantastično, kako je Kalina u toj tekmi ubacio u viši prenos nakon što je imao lošu seriju poteza u 3/4. Čovek bukvalno nije jedne sekunde bio bez nekog kretanja i uticaja na igru do kraja utakmice).

  • +1 5
Link to comment

Naravno da ce Luka biti bolji kad mu se poveca samopouzdanje koje ce da stice iz utakmice u utakmicu. Jos bolja resenja ce birati u napadu, pre svega na to mislim.. skok i odbrana su na odlicnom nivou.

 

Steta sto nismo startovali sa 2:0. Nismo bili spremni za prvo kolo i nismo zasluzili pobedu.

 

Mnogo prostora ima da ova ekipa poraste.. bas veliki prostor za napredak postoji.. Ivanovic nista nije odigrao, Holins, Vajt i Lazic su van stroja.

Dobric moze i mora mnogo bolje. Generalno ocekujem da narastemo kao ekipa.

 

Jovic fali ovoj ekipi da sve legne na svoje, da se kockice sloze. Mislio sam da su to Jovic i centar, sad vidim da je to samo Jovic

  • +1 1
Link to comment

Btw drago mi je da je ebroligaška grafika notirala Lazarevićev +/-  nisam primetio da su ranije izbacivali taj podatak u prenosima. Počeli su u pravom trenutku.

  • +1 2
Link to comment

I Simona smo svi terali iz ekipe kao poslednjeg ciglara i bezmudasa.

Simon igra bato, igrac... svaka mu cast i za plejof protiv Buducnosti i za ovo sto pruza u ovoj sezoni.

Kad bi mu se i sut povratio bio bi veoma zajeban.

 

On takodje spada u ovu grupu bivsih igraca koji olako mogu biti kljucni, nosioci igre.

Edited by Banjo
  • Haha 1
Link to comment

I Simon se vraća, bacao cigle u Istanbulu, danas stavio dve iz ćoška kada smo pravili razliku. Radonja veruje svojim igračima i nema izgubljenog slučaja. Zato i vole da igraju za njega i rado mu se vraćaju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...