Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

11 minutes ago, MiddleClass said:

21-9 asistencije

 

Sta ti je timska kosarka Vs. srpski Himki :fantom:

 

Mi smo tim, oni su skup skupo plaćenih pojedinaca.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

Baba 14 poena a ti ga kritikovao. Šta će tek biti kad se razigra.

baba je bio babo u drugom poluvremenu, u prvom je imao brainfartove na sve strane. generalno, mislim da su svi odradili sve kako treba u drugom, ako izuzmemo neke dobriceve nazovi odbrane, ali je bar nadoknadio onim trojkama. 

  • +1 2
Link to comment

Dobra utakmica,  da nije bilo onog iritantnog šupka Pukla razlika bi bila i veća. Biće zajebana druga utakmica, mora odbrana biti još i bolja. Džoni dobar, svi dobri, čak i bez Kalininog kosgeterskog učinka zabili 90 poena, centri dobri.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Zoc izgleda popio neki smirić. 

Kao da ima insajderske informacije za EL dogodine. :) Druga utakmica je prelomna za seriju,da ne dodje do opustanja. Ukoliko je dobijemo, uveren sam da osvajamo tutulu pred njihovim navijacima ( prognozirao sam 3:1 pre pocetka serije ).

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Mi smo tim, oni su skup skupo plaćenih pojedinaca.

 

Vi ste kurac, samo smo mi veći kurac. 

Link to comment
48 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Dobra utakmica,  da nije bilo onog iritantnog šupka Pukla razlika bi bila i veća. Biće zajebana druga utakmica, mora odbrana biti još i bolja. Džoni dobar, svi dobri, čak i bez Kalininog kosgeterskog učinka zabili 90 poena, centri dobri.

 

I na 20 rqazlike ste pokradeni, kako vam jebeno ne dosadi više. 

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, theanswer said:

 

I na 20 rqazlike ste pokradeni, kako vam jebeno ne dosadi više. 

ne treba se cuditi. imaju trenera koji jedino funkcionise kod bokana i covica, najbolji igrac ladno potkuci protivnickog igraca i to u prvom poluvremenu, navijaci se najvise dive covicu i kalinicu rj najvise se dive njihovom nesojluku.

prava sredina za te glavice kupusa

 

  • Tužno 1
Link to comment
13 minutes ago, bradilko said:

ne treba se cuditi. imaju trenera koji jedino funkcionise kod bokana i covica, najbolji igrac ladno potkuci protivnickog igraca i to u prvom poluvremenu, navijaci se najvise dive covicu i kalinicu rj najvise se dive njihovom nesojluku.

prava sredina za te glavice kupusa

 

 

Pa nismo došli ovde da se vređamo.

Link to comment
1 minute ago, Micko8 said:

Crvena Zvezda ima boljeg trenera, tu je najveca razlika izmedju dve ekipe.

 

Aman, ljudi, nemojte da se hvatate na padobrance. Doci ce, izduvati se i otici, kao i obicno.

 

Zvezda ima gomilu igraca koji su odigrali more ovakvih utakmica i u tim utakmicama imali tacno odredjenu ulogu koju i sada imaju da iznesu, to je najveca razlika. Pored domaceg terena, naravno.

  • +1 2
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...