Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Just now, harper said:

 

OK. Sta je neverovatno, zivota ti?

Zajebavam se to za majku :D

 

Ako neko ove dve teme prati duze, iz aviona se vidi ko gleda i komentarise selektivno i pristrasno. Realno, samo nekoliko ljudi na obe teme(medju kojima sam i ja :D) ima pravo da moralise i komentarise sudjenje, vecina vas je pristrasno.

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Zajebavam se to za majku :D

 

Ako neko ove dve teme prati duze, iz aviona se vidi ko gleda i komentarise selektivno i pristrasno. Realno, samo nekoliko ljudi na obe teme(medju kojima sam i ja :D) ima pravo da moralise i komentarise sudjenje, vecina vas je pristrasno.

 

Jok, svi imaju pravo da moralisu i komentarisu sudjenje. I subjektivan komentar je komentar. Zapravo, komentar kao novinarska forma je subjektivan po default-u.

 

Nego, sad ti meni reci sta ti je neverovatno i zasto mislis da Muric ovde nije zasluzio iskljucenje. Ostavi se toga sta ko ima ili nema pravo da komentarise, nije to za tebe.

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

Nego, sad ti meni reci sta ti je neverovatno i zasto mislis da Muric ovde nije zasluzio iskljucenje. Ostavi se toga sta ko ima ili nema pravo da komentarise, nije to za tebe.

Eto vidis, ovde si odmah ucitao nesto sto nisam rekao. Ja bih za te stvari dao obojici. Kao i Lazicu i Pavlovicu u onoj situaciji.

 

I da, jeste bitno ko i sta komentarise. 

Link to comment

Meni ovo ok odluka. Kalina ga je dva puta na kvarno udario laktom, Murić uzvratio, otprilike udarci istog intenziteta. Ovo što je Murić malo muškije ušao u sam duel nije dovoljno jak povod da bi Kalina vadio laktove.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Eto vidis, ovde si odmah ucitao nesto sto nisam rekao. Ja bih za te stvari dao obojici. Kao i Lazicu i Pavlovicu u onoj situaciji.

 

I da, jeste bitno ko i sta komentarise. 

 

Nisam rekao da nije bitno, samo da svako ima pravo da komentarise. Kad se udje u to sta ko ima pravo da komentarise a sta ne, nikad na dobro ne izadje.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Objektivac™.:D

Ne brate, najbolje da cu se izjednacavati sa tobom po tom pitanju. Uostalom, i sam sam branio tvoju vrucu glavu i ti si javno potvrdio da sam jedan od retkih koji te razume :D

 

Da, Lazicevo ponasanje na terenu je govnarsko(posebno kada mora cuvati mnogo bolje od sebe, setimo se i situacije sa Bogdanom), a Sasu Pavlovicu sam u tom trenutku napusavao, verovatno jedan od retkih medju Grobarima (pateticno jel da :D)

Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

Da, Lazicevo ponasanje na terenu je govnarsko

govnarski ga tad je izbacio iz serije toliko da mu nije preostalo nista nego da ga nabode pesnicom u muda.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

govnarski ga tad je izbacio iz serije toliko da mu nije preostalo nista nego da ga nabode pesnicom u muda.

Da, dobro ga je cuvao, cak i to govnarsko ponasanje na stranu.

 

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

i to je nekad dovoljno za nesportsku, ako cemo objektivno

Sad ni sam ne znas sta zelis da postignes. 

 

Biti dobar odbrambeni igrac ne znaci nuzno biti operisan od prljave igre. Grin na primer.

 

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, Milošica said:

Sad ni sam ne znas sta zelis da postignes. 

 

Dobar odbrambeni igrac ne mora nuzno igrati uvek cisto. Grin na primer.

 

zelim da vidim kojom si logikom dosao do toga da su obojica zasluzili iskljucenja u toj situaciji. sta je lazic uradio protiv pravila igre?

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...