Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

33 minutes ago, bradilko said:

kakav talenat za izvrtanje cinjenica.

neka potekne ideja o spomeniku covicu sa ovog foruma.

toliko hvale za njega nije izgovoreno ni iz usta sipkasa sa severa, zene mu vesne i sina filipa.

 

 

Isplaci se ako ce ti biti lakse.

Link to comment
13 minutes ago, harper said:

 

Drmali dve godine, opljackali klub i zbrisali. 

 

 

Ma ko je drmao dve godine i gde su drmali? Pazi Zezelj negde drmao.

 

Peti esalon nekih politicara i smenjeni Vesara. 

 

To je Tegeltijina patka, da izjednaci politicku podrsku Zvezdi i Partizanu.. Kao, jeste u Partizan sipano sakom i kapom ali ste i vi imali Vesica i Zezelja. 

Link to comment
24 minutes ago, Banjo said:

 

 

Ma ko je drmao dve godine i gde su drmali? Pazi Zezelj negde drmao.

 

Peti esalon nekih politicara i smenjeni Vesara. 

 

To je Tegeltijina patka, da izjednaci politicku podrsku Zvezdi i Partizanu.. Kao, jeste u Partizan sipano sakom i kapom ali ste i vi imali Vesica i Zezelja. 

 

Drmali su u Zvezdi i za to im treba jebati mater, umesto sto se Vesic dan-danas pojavljuje i siri na Zvezdinim utakmicama. Nikakva Tegeltijina lupetanja ne mogu da promene cinjenicu da su navijaci Zvezde prodate picke koje su i tada dozvoljavale da ti dripci iz tog tvog petog esalona opljackaju Zvezdu a sada im Vesic neometano dolazi i na stadion i u halu i ne dobija batine. Partizan je kriv za mnoge druge stvari u srpskoj kosarci ali za to sto smo, na primer, lagali rukovodstvo Zagreba da smo zaboravili bandaze u hotelu pa ako imaju da nam pozajme, jer klub nije imao ni za takve stvari, adresa za krivicu je na toj upravi Zvezde a ne na komsijama. To sto bismo mi sad sve da svalimo na Partizan, i sto jeste i sto nije, je samo nas problem.

Link to comment

Uzgred, ti likovi mozda jesu nebitni ali njih je Djindjic licno poslao da srede situaciju u klubu. Oni su umesto toga sredili svoje finansije a klub odveli u propast.

Link to comment
56 minutes ago, harper said:

 

Isplaci se ako ce ti biti lakse.

nemam ja sto plakati posebno oko zvezde. kako ti kazes pisali smo po tom klubu otkad znam za sebe a pamtim jos od kice i praje  pa ti vidi koji je to period. 

imali ste par bukvalno momenata kad ste bili bolji od nas i to kad su nama odlazili najbolji igraci i ovo u samo za vas zlatno periklovo doba vucica, sline, vulvina i slicnih.

ali ovi hvalospevi covicu pa to je blam najveci

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, bradilko said:

nemam ja sto plakati posebno oko zvezde. kako ti kazes pisali smo po tom klubu otkad znam za sebe a pamtim jos od kice i praje  pa ti vidi koji je to period. 

imali ste par bukvalno momenata kad ste bili bolji od nas i to kad su nama odlazili najbolji igraci i ovo u samo za vas zlatno periklovo doba vucica, sline, vulvina i slicnih.

ali ovi hvalospevi covicu pa to je blam najveci

 

 

Ne mlati.. Kog si ti Kicu i Praju gledao, tako ti mladosti i veselja :laugh:

 

Zbog ovakvih ne mogu iscekati da pocne sezona.

 

Pa kad krene kuknjava na KZS, nismo vise prijatelji.. Mika nece da doda Ziki a Pera ne govori sa Zikom :lolol:

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Prestanite više klinci.

zašto? ovih nekoliko strana je epsko štivo, sa sve flejmovanjem forumskog moderatora

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment

Pa dobro ako je gledao Kicu i Praju nije ni čudo sto je ispao ovakav jer je gledao i pisanje Zvezde po Partizanu u 5 puta bitnijem sportu.

Link to comment
5 minutes ago, Banjo said:

 

Ne mlati.. Kog si ti Kicu i Praju gledao, tako ti mladosti i veselja :laugh:

 

Zbog ovakvih ne mogu iscekati da pocne sezona.

 

Pa kad krene kuknjava na KZS, nismo vise prijatelji.. Mika nece da doda Ziki a Pera ne govori sa Zikom :lolol:

pa naravno da sam gledao i cak ga licno upoznao kao klinac u to vreme.

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Ne znam za vas, ali mene to divljenje Čoviću iznenađuje koliko me iznenađuje recimo i Vulinovo divljenje Vučiću :fantom:

 

 

mene ovo forumsko divljenje covicu posle svega uopste ne iznenadjuje.

odavno su se sami razotkrili isti ovi koji mu pisu ode

Link to comment
9 minutes ago, bradilko said:

pa naravno da sam gledao i cak ga licno upoznao kao klinac u to vreme.

 

 

Da ti nisam video slike dole na forumu pa i da mi pricas.. Ti si tek malo stariji od mene.. Sta, cale te vodio u BG na kosarku?

 

Nije to ni vazno dal si ih gledao ili nisi.. Vazno je da imamo 21 titulu u nacionalnom prvenstvu i da ce ove sezone stvari konacno doci na svoje mesto.  Ni kup necete videti dok je nama Radonje. Ni kupic, sto kaze Murinjo :)

  • +1 1
  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment
5 hours ago, J.R. Cash said:

Klubu u cijoj upravi su drmali DS jurisnici Zika Pauk, Zezelj i Vesic pa onda DSS menadzercici braca Petrovic nije bilo dozvoljeno da ima drzavnog sponzora? Sounds legit.

 

4 hours ago, harper said:

Uzgred, ti likovi mozda jesu nebitni ali njih je Djindjic licno poslao da srede situaciju u klubu. Oni su umesto toga sredili svoje finansije a klub odveli u propast.

 

Ovi navedeni i raznorazni Drakulići i ini su drmali utoliko što su sve državne pare preusmeravali u svoje odnosno druge privatne džepove. 

 

To je glavni razlog zbog kojeg prilikom UPPR nije bilo puno kmečanja, najviše oštećeni su se uglavnom i najviše nakrali.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...