Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Izgubili smo zbog nepostojanja unutrašnje igre. Ako Mitrović ne odigra na zadovoljavajućem nivou, mi nemamo šta da tražimo protiv ekipa koje imaju iole kvalitetne centre. Kuzmić mi je postao odvratan, bukvalno mi se smuči kad ga vidim. Napadački nije u stanju da uradi apsolutno ništa, osim na svakoj 5-6 utakmici da postavi poneki blok. Ne može da ostvari poziciju pod košem, ne može da odigra pik, ne može da odigra leđima, ne može da pogodi ako nije potpuno sam ispod samog obruča i to ne uvek, konačno ne može da uhvati loptu. Do Nove godine je imao utakmice gde je bio bitan u odbrani, posle je upao u poslovičnu letargiju. Žustar je i aktivan samo kad treba da podigne ruku i prizna faul, tu nikad nije omanuo. Ponoviću, neverovatno je šta je Radonjić pokusao ove godine sa njim i Cirbesom. Da prošle godine Noko nije proigrao u plej ofu, ove bi ispratili Alimpija sa slikom i cvećem u četvrtfinale EC. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
12 hours ago, assignment said:

Kalinić je pokazao jedan ozbiljan manjak za vodju tima, nije problem da imaš loše sutersko veče, ali kada vidiš da ne ide, ne siluj bre, već se malo saberi, vidi kako možeš da pomogneš timu, a ne da izpalis 16 suteva za tri... 

ljudi su nam oduzeli sve unutar linije za tri poena, nije bas da je kalinic resio sam od sebe da prangija trojke u petoj sekundi napada, nismo imali druge suteve u vecem delu meca. takodje, da je preskakao suteve, mogao si isto da napises za liderske sposobnosti. igrao je ocajno, desava se. veci problem je sto deluje fizicki istroseno.

Link to comment
Izgubili smo zbog nepostojanja unutrašnje igre. Ako Mitrović ne odigra na zadovoljavajućem nivou, mi nemamo šta da tražimo protiv ekipa koje imaju iole kvalitetne centre. Kuzmić mi je postao odvratan, bukvalno mi se smuči kad ga vidim. Napadački nije u stanju da uradi apsolutno ništa, osim na svakoj 5-6 utakmici da postavi poneki blok. Ne može da ostvari poziciju pod košem, ne može da odigra pik, ne može da odigra leđima, ne može da pogodi ako nije potpuno sam ispod samog obruča i to ne uvek, konačno ne može da uhvati loptu. Do Nove godine je imao utakmice gde je bio bitan u odbrani, posle je upao u poslovičnu letargiju. Žustar je i aktivan samo kad treba da podigne ruku i prizna faul, tu nikad nije omanuo. Ponoviću, neverovatno je šta je Radonjić pokusao ove godine sa njim i Cirbesom. Da prošle godine Noko nije proigrao u plej ofu, ove bi ispratili Alimpija sa slikom i cvećem u četvrtfinale EC. 
To Radonja krije/cuva unutrasnju igru za finale :)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
15 hours ago, Wilde said:

Jbg, mlate nas kao u čuruškoj diskoteci a slobodna bacanja dobijaju za bukvalno bilo šta što se desi na tviteru.

 

Link to comment

atmosfera u hali je bila odlicna. znaju i slovenci kosarku :D

ono sto me je prilicno razocaralo je skandiranje "cigani, cigani" nekoliko puta tokom meca.

nisam bas to ocekivao u ljubljani

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

atmosfera u hali je bila odlicna. znaju i slovenci kosarku :D

ono sto me je prilicno razocaralo je skandiranje "cigani, cigani" nekoliko puta tokom meca.

nisam bas to ocekivao u ljubljani

 

Apsoluitno nije za čudjenje kad pogledaš koliko puta su ih sudije pokrale protiv vas. 

  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

Apsoluitno nije za čudjenje kad pogledaš koliko puta su ih sudije pokrale protiv vas. 

 

ah da, taj momenat sam zaboravio.

oni su u stvari to skandirali sudijama, ne kosarkasima iz srbije.

 

hvala na objasnjenju.

car si 

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

ah da, taj momenat sam zaboravio.

oni su u stvari to skandirali sudijama, ne kosarkasima iz srbije.

 

hvala na objasnjenju.

car si 

 

pa dobro ti misli da vam skandiraju da ste cigani jer mrze Srbe, nema veze sa Čovićem itd

 

kako li nama ne skandiraše

Edited by theanswer
Link to comment
9 minutes ago, theanswer said:

 

pa dobro ti misli da vam skandiraju da ste cigani jer mrze Srbe, nema veze sa Čovićem itd

 

kako li nama ne skandiraše

 

vi ste good guys, to je poznato odavno

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

ljudi su nam oduzeli sve unutar linije za tri poena, nije bas da je kalinic resio sam od sebe da prangija trojke u petoj sekundi napada, nismo imali druge suteve u vecem delu meca. takodje, da je preskakao suteve, mogao si isto da napises za liderske sposobnosti. igrao je ocajno, desava se. veci problem je sto deluje fizicki istroseno.

 

Aha, rekao mu Ra da sutira u 5toj sekundi napada.  Kada izpalis 11 ili 12 trojke (uz dve pogodjene) znaci da je preskakao suteve? Super, koliko bi ih sutirao da nije preskakao? 20?

Link to comment

ti ocigledno niti umes da citas, jos manje da razumes, a o gledanju utakmice da ne pocinjem. ne znam sto sam pokusao da udjem u diskusiju.

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

ljudi su nam oduzeli sve unutar linije za tri poena, nije bas da je kalinic resio sam od sebe da prangija trojke u petoj sekundi napada, nismo imali druge suteve u vecem delu meca. takodje, da je preskakao suteve, mogao si isto da napises za liderske sposobnosti. igrao je ocajno, desava se. veci problem je sto deluje fizicki istroseno.

 

naravno da je istrosen nakon ovoliko rabljenja, cele sezone igra sve, od tucnjave u odbrani, organizovanja napada, mora da pogadja suteve... taj umor je verovatno pre svega psiholoski jer zna da ako on ne odigra na svom nivou ekipa ce tesko da pobedjuje. stvarno mu ne treba zameriti nista.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

ti ocigledno niti umes da citas, jos manje da razumes, a o gledanju utakmice da ne pocinjem. ne znam sto sam pokusao da udjem u diskusiju.

 

Ne znam ni ja, posto sam nepismen, glup i ne znam da gledam utakmicu, hvala Joe.... Nema ijednog razloga da sutiras trojke u 5 sekundi napada nakon sto si pet pre toga daleko omasio... Da nismo imali unutrasnju igru sam licno konstantovao jos sinoc, samo nije normalno da ne mozes da je uspostavis tokom cele utakmice.... Ali bez dalje diskusije, hvala lepo na "ekspertizi"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...