Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

18 minutes ago, salerokada said:

Dok korona hara?

 

Da, da, vi poštujete mere, korona je od juče inače i nije bila kad ste sa nama igrali recimo. 

  • -1 1
Link to comment

Mislim da bi to bilo to od mene sto se gledanja Zvezde tice, nemam vise zivaca za ovaj dan mrmota. Svi znaju sta nam je bilo potrebno da zavrsimo selekciju i sta nam uopste nije bilo potrebno a Radonjic je iz ciste tvrdoglavosti uradio upravo ovo drugo, ne bi li valjda svima dokazao da je samo on u pravu. Ne samo sto produzava Cirbesa nego ga skida za utakmicu da sedi na klupi i ne uvodi ga i pored toga sto se Mitrovic raspao, iz tima zbog toga izbacuje Lazarevica da bismo gledali Davidovca kako trci okolo kao muva bez glave dok nas njihove cetvorke pune a skok nam ne uzima samo ko nece. Bukvalno smo produzili treceg centra da bi izbacio Lazarevica iz tima, sedi na klupi i ne ulazi nevezano za to kako Kuzmic i Luka igraju jer svi znamo da ako udje na parket odosmo u minus smesta. Valjda ga drzi za slucaj da se neko od ove dvojice povredi pa da ima ko da igra. Posebna minijatura je stavljanje Markovica da cuva Dilejnija posto decko nije dobro usao u utakmicu pa bi mu dobro doslo da ubaci jedno 3-4 trojki, sto je ovaj neometan i uradio.

 

Imali su i imace klubovi lose i pogresne selecije ali da trener iz ciste tvrdoglavosti ovo napravi ekipi koju trenira, to jos nisam video. Na kraju ce da osvoji ABA ligu nekim hrkljushom od kosarke i onda ce da se siri pricama o Kalemegdanu u junu i nemogucnosti da se "s ovakvim budzetom nesto uradi u Evroligi", mi cemo dobronamerno da zaboravimo da je on licno oduzeo ekipi sansu da se ravnopravnije takmici jer je bandoglav. Jebali ga mrtvi Pefi i Cirbes.

Edited by harper
  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam batalio protiv Zenita ,nisam baš toliki mazohista smile.png Efes i Zenit mi bili dovoljni,bacim pogled na lifescore povremeno i to je to.
Koja je tek ova zakebancija za Cirbesom. Nije igrao ranije kao išla priča da mu neće produžiti ugovor ,nije zadovoljio . Sada zašto ne igra , verovatno pošteđen zbog rodjendana .
Čim ekipa igra malo ozbiljniju odbranu obrali smo bostan .
Opet i ovako kljakavi smo favoriti u Aba ligi ,što dovoljno govori o kvalitetu iste .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
6 minutes ago, harper said:

Mislim da bi to bilo to od mene sto se gledanja Zvezde tice, nemam vise zivaca za ovaj dan mrmota. Svi znaju sta nam je bilo potrebno da zavrsimo selekciju i sta nam uopste nije bilo potrebno a Radonjic je iz ciste tvrdoglavosti uradio upravo ovo drugo, ne bi li valjda svima dokazao da je samo on u pravu. Ne samo sto produzava Cirbesa nego ga skida za utakmicu da sedi na klupi i ne uvodi ga i pored toga sto se Mitrovic raspao, iz tima zbog toga izbacuje Lazarevica da bismo gledali Davidovca kako trci okolo kao muva bez glave dok nas njihove cetvorke pune a skok nam ne uzima samo ko nece. Bukvalno smo produzili treceg centra da bi izbacio Lazarevica iz tima, sedi na klupi i ne ulazi nevezano za to kako Kuzmic i Luka igraju jer svi znamo da ako udje na parket odosmo u minus smesta. Valjda ga drzi za slucaj da se neko od ove dvojice povredi pa da ima ko da igra. Posebna minijatura je stavljanje Markovica da cuva Dilejnija posto decko nije dobro usao u utakmicu pa bi mu dobro doslo da ubaci jedno 3-4 trojki, sto je ovaj neometan i uradio.

 

Imali su i imace klubovi lose i pogresne selecije ali da trener iz ciste tvrdoglavosti ovo napravi ekipi koju trenira, to jos nisam video. Na kraju ce da osvoji ABA ligu nekim hrkljushom od kosarke i onda ce da se siri pricama o Kalemegdanu u junu i nemogucnosti da se "s ovakvim budzetom nesto uradi u Evroligi", mi cemo dobronamerno da zaboravimo da je on licno oduzeo ekipi sansu da se ravnopravnije takmici jer je bandoglav. Jebali ga mrtvi Pefi i Cirbes.

 

Upravo je ovo "uloga" Zirbes-a, a minute mozda dobije ne nekim "manjim" utakmicama ili ako neko od Kuzmic/Mitrovic kombinacije ne igra na utakmici iz nekog razloga.

Link to comment

Poseta je ocekivana, zasitili su se ljudi ovih nasih herojskih pogibija u El. Evo ja idem na svaku, ali polako mi ponestaje volje i zivaca. Mislim da je vreme da malo odmorimo od Evrolige.

 

Uvek nam fali to malo, pa eto i protiv ovako mediokritetskog Armanija koji promasi prvih 15 suteva i odigra najgoru utakmicu sezone, opet fali malo. 

 

Uopste nije moralo da bude tako, ali sva ogranicenost Radonjica je ove sezone dosla do izrazaja. Sve dobro sto radi je usrao najpre selekcijom, a posebno doselekcijom. Iz ciste rigidnosti i zadrtosti.

  • +1 2
Link to comment
55 minutes ago, elementary said:

Ja sam batalio protiv Zenita ,nisam baš toliki mazohista smile.png Efes i Zenit mi bili dovoljni,bacim pogled na lifescore povremeno i to je to.
Koja je tek ova zakebancija za Cirbesom. Nije igrao ranije kao išla priča da mu neće produžiti ugovor ,nije zadovoljio . Sada zašto ne igra , verovatno pošteđen zbog rodjendana .
Čim ekipa igra malo ozbiljniju odbranu obrali smo bostan .
Opet i ovako kljakavi smo favoriti u Aba ligi ,što dovoljno govori o kvalitetu iste .

 

Nismo mi uopste kljakavi, zato je i toliko bolesno ovo sto Radonjic radi sa doselekcijom. Jebala ga atmosfera u timu, ako je atmosfera toliko dobra valjda bi ekipa mogla da inkorporira dva profesionalna igraca a ne dva mrtvaca koji ne sluze nicemu. Ne dovodimo placenog ubicu nego kosarkasa. Tim koji je mogao da bude ekstra gotivan je postao nocna mora za gledanje samo zato sto se on iz nekog razloga inati i pokusava da dokaze nedokazivo, da je Markovic jos uvek kosarkas i da je Cirbes uopste kosarkas. Pri cemu Markovic ne da nije jeftin igrac vec ima jedan od najvecih ugovora u ekipi, tako da otpada i argument da se nije imalo para.

 

Sto je najgore od svega, ovaj tim bi mogao da iskoristi i laganijeg centra sa sutem spolja i nekog atletu koji moze da skoci i zastiti obruc kod prodora, dakle dva potpuno razlicita tipa centra, sto znaci da smo mogli da biramo iz velike grupe igraca. Jedino sto nam nikako nije trebalo je igrac koji je i u naponu snage bio losija verzija Kuzmica, teski centar s unutrasnjom igrom koji ume da postavi solidan blok i nacrta se ispod obruca. Takodje, u spoljnoj liniji imamo manjak igraca koji mogu da spuste loptu na parket, sebi naprave poziciju za sut ili prodor, mi dovodimo Stefana Markovica koji je i u najboljoj formi u zivotu bio ocajan suter iz svih pozicija a prednost koju stvori po pravilu realizuje kroz asistencije za druge igrace.

 

Ipak je najgore od svega to sto ne samo da smo svi znali sta nam treba vec su to isto govorili Radonjic i Covic, sto znaci da oni veoma dobro znaju kako su mogli da zatvore ovaj tim ali iz nekog razloga to nisu hteli da urade. Bukvalno su se popishali na trud svih ovih igraca koji gube dobijene utakmice i bivaju sve vise frustrirani kako sezona odmice jer ih njihov rodjeni trener busi a onda ih izrabljuje do besmisla ne bi li pokrili ono sto on nije hteo doselekcijom jer je tvrdoglav k'o mazga.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Da, da, vi poštujete mere, korona je od juče inače i nije bila kad ste sa nama igrali recimo. 

 

Pa sa vama kad igramo  znamo da ćemo da pobedimo pa ljudi dođu da vide... :inn:

  • Haha 1
Link to comment

Opet ista priča. Ako vidiš da na pleju i centru imaš po jedva jednog igrača, nije li logično da od tih nepotrebnih poluigrača (Pefi i Cirbes) izbaciš jednog, a ne nesrećnog Lazarevića, koji uvek daje sve od sebe. Zašto, pobogu. I zašto toliko mala minutaža Kuzmića i Voltersa, koji i kad su potpuno očajni, igraju za dve klase bolje od svojih zamena. Zašto!!!

  • +1 1
Link to comment

U toku sezone drugari i ja se skupimo par puta da odgledamo uživo neku utakmicu, tako smo se protiv Armanija organizovali i pravac put prestonice.

Ovo nam je prva utakmica ove sezone da gledamo pored terena.

Ih,...nismo baš izabrali reprezentativnu utakmicu :yawn2:,...al je bilo odlično i napeto do dva minuta pre kraja, kad su nam potopljene sve lađe.

Malo sam iznenađen da grad od dva miliona ne napuni halu za jednu takvu utakmicu,...al sve jedno... i pored poraza bi u četvrtak ponovo.

 

Ako kaniš pobjediti - ne smiješ izgubiti. - Grunf

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...