Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Odbrana, skok odlični, dobro je što se Dobri i White lagano vraćaju. Bitna pobjeda , šteta mora izgubljenih utakmica u neizvjesnim završnicama. Kalina u blagom padu forme, doduše, više neki pojedinačni potezi koji djeluju kao pad koncentracije. Bravo momci idemo dalje što bi rekao Uča.

Link to comment

Dobro je, da smo i ovo izgubili, definitivno bi zavrsio u bolnici...

Odlicna padtija Kalinica u drugom poluvremenu, bas onako liderska...

Lepa partija Mitrovica, prilicno se dobro nosio sa Falom

  • +1 1
Link to comment

Niko da pomene gresku sudija u nasu korist. Luka je prilicno zagazio u aut pre nego je asistirao Dzoniju za trojku. Vala i bilo je red da i nas malo pogledaju veceras.

  • +1 1
Link to comment

Ne znamo kako će se ova sezona završiti, ali je sada definitivno da je ovaj tim KKCZ simpatičniji od svih timova KKCZ još od poslednje Radonjine sezone. Borba i krvava kolena dovode do činjenice da niko neće lako rutinirati ovaj tim.

  • +1 3
Link to comment

Na 7 razlike za nas i manje od 47 sekundi do kraja sam razmisljao na koji nacin cemo izgubiti utakmicu a malcice sam se jeo i kod iste razlike na 6 sekundi do kraja.:D Ovoga puta smo imali srece da nas je u zavrsnici Olimpijakos castio sa 4 poena iz sabackih kontri i tom razlikom smo na kraju i pobedili.

 

Posle svega sto smo gledali u Evroligi ove sezone gotovo sam siguran da bismo bili u 8 da smo korektno zavrsili selekciju sa ta dva igraca za koje svi, ukljucujuci i svi u klubu, znamo da su nam bili potrebni. Ovako smo se patili uglavnom zbog tih 7-8 minuta koliko Fal moze duze da igra od Kuzmica jer su oba pokusaja sa Cirbesom da tu minutazu popuni neslavno zavrsila. Ako se ne varam Cirbes je odokativno imao nekih -15 na parketu (9 + 6), znacemo tacno kad stigne statistika. Pefija vise ne vredi ni komentarisati, znao sam da vise nije onaj igrac ali da je ovoliko los i neodgovoran nisam mogao ni da sanjam.

 

Lepo je to sto Radonjic tvrdi da smo odigrali dobru utakmicu ali, na zalost, pre bih rekao da je oslabljeni Olimpijakos odigrao losu i da smo zbog toga pobedili. Dok je Vezenkova sluzio sut spolja nekako su se drzali ali, realno, Slukas nije imao s kim da igra veceras.

 

Sudije su nas fino castile onim Lukinim gazenjem linije pre trojke Ivanovica ali su zato to kompenzovale sa bar tri 2+1 situacije gde faula nije bilo ni u tragovima, sve u drugom poluvremenu.

  • +1 2
Link to comment

Danas zbog svoje slave nisam odgledao, kad ono pobeda 😲

 

Sada odgledao na miru, odigrali smo solidno, ali se i solidno raspadali, no Oly večeras nije odigrao ni solidno, loš šut.  Pobeda uvek dobro dodje... Nadam se da će Lazarević uzeti Davidovca mestu, vreme je, već me čudilo što nije pre.. 

Link to comment

dobric konacno odigrao ono sto se od njega ocekuje cele sezone, kada on ubaci 15 mnogo je lakse nego kada ne ubaci :sleep:

btw nasa krila juce 10 asistencija, plejmejkeri jednu. zvezda igra totalno drugacije od drugih.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

ostojin portal nam dovodi petruseva, igrao bi samo aba ligu. moze, ako je aranzman i za sledecu sezonu.

 

koji je to portal?

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...