Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Džoni Ivanović mi je simpa igrač, ali ovakvo bježanje od svake moguće odgovornosti je degutantno. Kalina malo nervozniji, bespotreban 5. faul.

Link to comment

Jbg, ovi su bili zreli za -30 na poluvremenu, ali bukvalno. Tad nismo iskoristili sansu da se odlepimo i naravno, djoka. A i Kalina je usrao s onim suludim 5. faulom.

 

Btw, Ivanovic je ogromno razocarenje. Osrednji aba-evrokup igracic.

Link to comment

Da je neki drugi trener na Zvezdinoj klupi popio bi otkaz samo tako. Mi vec cetvrtu utakmicu zaredom gubimo jer nam se svi planovi za dobijanje utakmica zasnivaju na tome da Kalinic uradi nesto ako moze. Ako ne moze, nikom nista. Kad Kalinic ovako izbusi i sabotira ekipu tesko dobijamo i Split a kamoli evroligasku utakmicu. 

 

Trebalo je izgubiti ovu utakmicu na kojoj bi iole normalna ekipa s mozgom rasturila Asvel sa 30 razlike jos u prvom poluvremenu.

 

Vazno je da nam ne treba centar koji ume da kako-tako zastiti obruc, nismo ni 50 poena primili u drugom poluvremenu na najobicnije ulaze pored mrtvog Luke Mitrovica.

  • +1 1
Link to comment

Ivanovic je klasicni seoski igrac, koji divlja i izigrava velicinu u lokalnim okvirima, a kad dodje medju malo ozbiljnije likove, pokaze se da nije ni prosek.

Meni je ovaj ovako sklepan tim sve negledljiviji, jbg, kosarka podrazumeva i da se pogodi kos protivnika.

Edited by Drako
Link to comment
Just now, banksport said:

Da li stvarno ni Dobric ni Holins nisu mogli bar 5 minuta na 3. Da ne gledamo mucenog Lazica do kraja, kad vec Kalinic ne razmislja.

Da, očajan je bio u odbrani kada se lomilo na kraju, prebrz je onaj bek za njega. To je prelomio na kraju po meni, ako izuzmemo dva loša napada u kojima Ivanović uvaljuje vruće krompire (Vajt je još i mogao da šutne, ali jeste vruć krompir, Dobrić nije mogao baš ništa). 

Link to comment
Just now, Heaviside said:

Da, očajan je bio u odbrani kada se lomilo na kraju, prebrz je onaj bek za njega. To je prelomio na kraju po meni, ako izuzmemo dva loša napada u kojima Ivanović uvaljuje vruće krompire (Vajt je još i mogao da šutne, ali jeste vruć krompir, Dobrić nije mogao baš ništa). 

 

Tu je White bio šokiran što je ostao sam posle dodavanja od 2 metra bez ikakve akcije, bez da je odradio ikakvu kretnju.

  • +1 1
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...