Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

kad se setim utakmice protiv barse od pre dve godine - mirotic driblao preko covica, a da pritom nije napravio gresku u vodjenju lopte "preko ramena", sta smo mi sebi dozvoljavali. sad se ipak bavimo kosarkom pa su nam shodno tome i sanse protiv barse vece.

Edited by Nikodije
  • Haha 2
Link to comment

O jebote, sta je sa Vajtom vise, nadam se da nije opet sjebao ruku, pao je opet protiv Zenita na nju...

Imao sam identicnu povredu pre dve godine, pao isto kao on, samo na mauntin bajkingu preko bickle. I lekar i internet mi rekli da jedno 6 meseci traje da ne osecas nikakvu nelagodnost prilikom sportskih aktivnosti. Nije mi se nikad vratilo na staro, ukljucujuci i igranje kosarke. Proslo dve godine. Znam da rehabilitacija ne moze da  se uporedi, ali nije zezanje.

Link to comment

verovatno je zeleo da se vrati pre nego sto je objektivno bio spreman. odmah nakon povrede je receno da ce moci da igra tek posle nove godine, nije uopste bilo realno da igra vec u novembru kada se prvi put pojavio na terenu.

  • +1 2
Link to comment

Bogami, oni prosečno primaju 1,2 poena manje nego što mi dajemo, trebaće nam neko ludilo... 

 

Btw, Kuz u timu, ali bez Dobrića I naravno Belog... 

 

Edit, ipak je tu Dobrić, lupa komentator na sajtu EL

Edited by assignment
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...