Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

što se tiče trenera Krke odluka da brani  poslednji napad protiv ekipe koja ne može vola da ubode je logična,  ne može mnogo bolju situaciju da dobije nego da Zvezda mora da se vadi šutem za 3.  ali ovaj pritisak na kriterijum suđenja na sekund do kraja je krajnje diskutabilan
 
nego, koliki je +/- Radonjića i Boškovića? koliko je bilo kad je Radonja isključen

Link to comment
1 hour ago, renne said:

 

Od koga to partizan u ovoj ligi može da izgubi?

osim od CZ eventualno? Kao domaćini svakako ne mogu ni to

Može od Cedevita Olimpije.

  • +1 6
Link to comment

Dobric ima visoku temperaturu, ni protiv Olimpijakosa se nije dobro osecao, ali je uzeo desetak minuta. Nadam se da nije korona.

 

Ni meni nije bas najjasnije sta se desava s Vajtom, ali bio je u hali u cetvrtak.

Link to comment

Ja baš pokušao da ga vidim, sedeo sam u loži iza klupe i nisam ga video među pored Uskokovića, Lazarevića i onog momka sa dužom kosom, zaboravih mu ime. Verujem ti naravno da je bio tamo.

Link to comment

@Heaviside Ni ja ga nisam detektovao tokom meca, tek sam ga na kraju video u plavoj trenerci kako pozdravlja publiku.

 

@adasevic Kuzmic je izvrnuo zglob, pa nije igrao danas, kod Dobrica je temperatura... 

 

Zvanicni sajt:

 

Quote

Pred ovaj meč trener Crvene zvezde mts Dejan Radonjić ima dosta problema jer osim Erona Vajta, rovitog Ostina Holinsa, pod velikim znakom pitanja je i nastup Ognjena Dobrića koji je nakon utakmice sa Olimpijakosom dobio temperaturu:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...