Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Just now, renne said:
4 minutes ago, lord_s said:
 
Dobro.

Ako cemo 'traziti igle' - sudjen faul u napadu Macuri valjda, pipnuo covek nije Davidovca, 2 penala pospremljena
Na drugoj strani odbija se covek (Davidovac) ni od koga, nema snage da skoci - okarakterisano kao faul za 2 penala

Ali dobro, nije mi cilj da se natezem, zaista, vi ovakvu krku u 9.5/10 susreta u leon stukelju morate dobiti.
Samo da ne zatvaramo oci da su vas ovaj put malcice pogurali

Faul u napadu davidovca, nepriznat koš i dve tehničke Radonjića, za 3.sekunde

 

Pa to je vec receno.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Budi ljubazan nemoj da mi objašnjavaš nekakvim pravilima nešto što se desilo prvi put u istoriji košarke. 

:D Jah, E ovo je lol. :thumbup:

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

kojote, mogao bi nekada napisati neki post, a ne samo kao pička da deliš minuse

:lolol:

 

mogao bi da prestanes da se svadjas sa lajkovima i dislajkovima? 

 

a da ne bude da ti samo odgovaram nego da napisem nesto, zvezda ima 10-1 i ako pobedi sledece kolo imace 11-1.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
38 minutes ago, renne said:
39 minutes ago, elementary said:
Ma generalno nebitna utakmica,biće tu još poraza,daj da uhvatimo momentum u El i tu vežemo par pobeda.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

Kako nebitna kad Željkovi neće izgubiti više ni jednu do kraja

 

2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

:lolol:

 

mogao bi da prestanes da se svadjas sa lajkovima i dislajkovima? 

 

a da ne bude da ti samo odgovaram nego da napisem nesto, zvezda ima 10-1 i ako pobedi sledece kolo imace 11-1.

a šta sam ja ovde netačno rekao?

znam da ti je željko i ćale i keva, ali šta sam ja ovde netačno rekao?

Od koga to partizan u ovoj ligi može da izgubi?

osim od CZ eventualno? Kao domaćini svakako ne mogu ni to

  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment
19 minutes ago, Nikodije said:

 

Budi ljubazan nemoj da mi objašnjavaš nekakvim pravilima nešto što se desilo prvi put u istoriji košarke. 

 

Ovde je sudiji bilo mnogo lakše da ne dosudi tehničku jer bi Zvezda, uzevši u obzir foul trouble Krke i mentalni potop zbog ispuštene pobede, bila više nego ubedljiva u produžetku. Ovako će da se priča o njemu kako je odlučio utakmicu, a on to sigurno ne želi. Prosto postoje neke stvari preko kojih sudija ne može da pređe ako želi da bude ozbiljno shvaćen i da nastavi da se bavi svojim poslom. Moguće i da je bila neka vulgarna psovka, ti to ne možeš da znaš. 

  • +1 3
Link to comment
 
Ovde je sudiji bilo mnogo lakše da ne dosudi tehničku jer bi Zvezda, uzevši u obzir foul trouble Krke i mentalni potop zbog ispuštene pobede, bila više nego ubedljiva u produžetku. Ovako će da se priča o njemu kako je odlučio utakmicu, a on to sigurno ne želi. Prosto postoje neke stvari preko kojih sudija ne može da pređe ako želi da bude ozbiljno shvaćen i da nastavi da se bavi svojim poslom. Moguće i da je bila neka vulgarna psovka, ti to ne možeš da znaš. 
A i stara sudijska izreka kaže da se produžeci ne plaćaju. :D

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
39 minutes ago, lord_s said:

Skandal je par izmisljenih faulova pod oba kosa nad Davidovcem, faul u napadu Stipcevica nad Lazicem na urucenju i jos par situacija koje sam vec i zaboravio, ali dobro. Da ne bacamo senku na junacki povratak i zasluzenu pobedu.

Na oko 3 minuta do kraja Gibsu je suđen faul nad  Davidovcem, videlo se na usporenom snimku da ga je vukao rukama pre skoka. Lazićevo postavljanja je bilo na vreme i po meni je bio faul u napadu. Po meni onaj faul u napadu kad se Marković postavio je više diskutabilan. Videlo se isto na usporenomo da je Marković napravio korak više napred kako bi se postavio za faul u napadu.

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Moguće i da je bila neka vulgarna psovka, ti to ne možeš da znaš. 

 

moguce i to. kao sto je bila socna psovka radonjicu za drugu tehnicku.

Link to comment

Inače na ovom meču su više doprineli ovakvoj utakmici igrači i treneri obe ekipe nego sudije. Prvo Zvezdini igrači i Radonjić iz frustracije što su igrali očajne 3 četvrtine a onda i Krka kad su počeli da gube razliku i kad im je ponestajalo energije jer su glavni igrači igrali na kraju po 30+ minuta.

Edited by BarryWhite
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...