Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

a nema mesta ni diskutovanju o tome sta ti se svidja ili ne ne svidja zato sto radonja zna? 

 

ok je da se dovede noko ili lesor ili ko god. ako mogu da prihvate sporednu ulogu. ako ne mogu, imas ili smanjenu ulogu za nosioce, ili nezadovoljnog igraca u ekipi. ne moze kosarkaski tim da ima 12-15 ravnopravnih igraca, to nikad nije postojalo, niti ce.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

markovic je doveden jer fali kreacije i kontrole lopte, ono sto noko donosi ne fali toliko da bi zbog toga poremetio nesto sto dobro funkcionise i terao luku da igra cetvorku, kada je jasno da je on petica. a tek treba da se vrati vajt koji je cista cetvorka.

drzim se noka jer je on ovde pomenut kao pozeljno resenje.

Videćemo, ne verujem ni ja da će dovesti toliko dobrog igrača. 

Link to comment
Just now, Joe D said:

a nema mesta ni diskutovanju o tome sta ti se svidja ili ne ne svidja zato sto radonja zna? 

 

ok je da se dovede noko ili lesor ili ko god. ako mogu da prihvate sporednu ulogu. ako ne mogu, imas ili smanjenu ulogu za nosioce, ili nezadovoljnog igraca u ekipi. ne moze kosarkaski tim da ima 12-15 ravnopravnih igraca, to nikad nije postojalo, niti ce.

Ima mesta svakom diskutovanju. Nisam ja uopšte počeo sa time da nema potrebe nešto da se objašnjava. Ne bih ni pisao ništa da mi nije do diskutovanja ili da mislim da od tebe i Nikodija nema šta da se čuje.

  • +1 1
Link to comment

Da nam treba centar je definitivno, videli smo juce kako brzo to moze da se desi. Samo sto Kuz i Mitar u momentu igraju dobro ne znaci de ce:

 

1. Igrati tako cele sezone,

2. da nece zakaciti koronu,

3. da se nece povrediti.

 

Ako je cilj sto bolji plasman u EL centar tipa Noko bi bio pozeljan, ako je cilj "samo" odbrana ABA titule, doci je taj iz FMP-a

 

Igramo brdo utakmica, tako da i sa tro dobra centra ne mora niko da gubi mnogo minuta, ali smanjujes potrosnju materijala... Voleo bi da se vrati Noko, dosta bolji je od Lesor-a...

Link to comment

Pa da, nema garancija, naročito u pandemiji i pretrpanom rasporedu, zato i treba da dovedu još jednog centra kad Cirbes već nije zadovoljio. A ako on bude igrao bolje od Mitrovića ili Kuzmića, so be it, još bolje. Njih dvojica nisu ni top prospekti koji bi morali da igraju, ni superstarovi koji mogu da očekuju garantovane minute u Evroligi, ni problematične ličnosti. Najveći rizik koji vidim je da taj novi igrač daje ekipi manje od Kuzmića i Mitrovića, a da ne želi da prihvati takvu ulogu, ali se uzdam u klub i trenera da mu unapred objasne gde dolazi. Siguran sam da Radonjić neće forsirati nikoga ako ekipa sa njim igra lošije nego bez njega.

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Joe D said:

ne postoje takve garancije u sportu, zao mi je. 

 

Pa zato i kazem da treba centar koji je "bolji" od Cirbesa, a koliko bolji zavisi od ciljeva....

Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Pa da, nema garancija, naročito u pandemiji i pretrpanom rasporedu, zato i treba da dovedu još jednog centra kad Cirbes već nije zadovoljio. A ako on bude igrao bolje od Mitrovića ili Kuzmića, so be it, još bolje. Njih dvojica nisu ni top prospekti koji bi morali da igraju, ni superstarovi koji mogu da očekuju garantovane minute u Evroligi, ni problematične ličnosti. Najveći rizik koji vidim je da taj novi igrač daje ekipi manje od Kuzmića i Mitrovića, a da ne želi da prihvati takvu ulogu, ali se uzdam u klub i trenera da mu unapred objasne gde dolazi. Siguran sam da Radonjić neće forsirati nikoga ako ekipa sa njim igra lošije nego bez njega.

 

ali su dovoljno dobri da zasluzuju da imaju status u ekipi koji su sami izborili, pride oni imaju tezinu i gledajuci duze od ove sezone. utkali su sebe u neke od najvecih uspeha kluba. seljacki manir bi bio da sada dovedes jako™ ime i njih potisnes. to radonja sigurno nece raditi.

  • +1 1
Link to comment

ni jednoj ekipi na svetu nikad ciljevi nisu zavisili od treceg centra. niti jednoj.

 

case in point: partizanu je tarzan milosevic bio treci centar i imao ozbiljne minute u bitnim utakmicama kad su bili u 4 ekipe u evropi. zvezda ga nije ni imala kad je isla na f8, a rezervni je bio stimac.

Edited by Joe D
Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

ni jednoj ekipi na svetu nikad ciljevi nisu zavisili od treceg centra. niti jednoj.

 

case in point: partizanu je tarzan milosevic bio treci centar i imao ozbiljne minute u bitnim utakmicama kad su bili u 4 ekipe u evropi. zvezda ga nije ni imala kad je isla na f8, a rezervni je bio stimac.

 

ali tada nije bilo korone.

Link to comment

A kako li se te zlosnutnosti projektuju na krilne pozicije i eventualnu povredu/kovid Kaline? Ko je 3. visoko krilo u rotaciji?
Ako budu dovodili, a očigledno da planiraju, dovešće centra za 20 min po utakmici. Da dovode zamenu za Cirbesa, niko ne bi slovo o tome napisao.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
2 hours ago, salerokada said:

Ali ne pitaj komšije u globalu, već tačno određene trovače koji su insistirali na tom izrazu. Prepoznaće se već. Ako ne, tu je search opcija.

 

U ostalim vestima:

 

Radonja je uvek bio car. 

  • +1 1
Link to comment

Luka bez šuta ne može da igra ništa osim 5

ali i dalje ima mesta za još jednog centra, jer ne mogu dvojica da igraju sve minute svaka dva dana, jer nekad Kuza napune faulovima a Luki iskopaju oko itd

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, salerokada said:

Ali ne pitaj komšije u globalu, već tačno određene trovače koji su insistirali na tom izrazu. Prepoznaće se već. Ako ne, tu je search opcija.

 

U ostalim vestima:

 

 

Vrlo zanimljivo kako si na moj post reagovao posle 5 minuta, a na 150 pominjanja "kopaca ociju" na topiku pogresne strane brda sumnjam da si se oglasio.

 

Samo kazem da je kretenski davati tako ogavne nadimke zbog duela u zaru borbe, a taj izraz se ovde vuklja 5 godina. 

Edited by pantelia
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...