Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Just now, Plajvi said:

Pricao sam jos letos da nece KKP uzeti nista ove godine, eventualno kup, ima tu jos mnogo mleka da se pije. 

 

Ali biće "doselekcije", mnogo žestokih jutarnjih treninga kao i opstenja sa ženskom familijom svih igrača, tako da ne treba žuriti sa takvim ocjenama.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, elementary said:

Ovo kao kada smo se mi ložili dok su oni igrali El a mi bili ubeđeni da smo duplo bolji. Fali nam konstantan šut i bolja organizacija napada da imamo što manje padova .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Tvrđi smo mnogo, nisu znali šta ih je snašlo, prosto nisu osetili do sada ništa blizu ovakve odbrane i skoka u napadu. Možda smo i najtvrđa ekipa u evropi.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, red star forever said:

 

Ali biće "doselekcije", mnogo žestokih jutarnjih treninga kao i opstenja sa ženskom familijom svih igrača, tako da ne treba žuriti sa takvim ocjenama.


Jos + kad ih sastavi kovid, umor, povrede i jos 20-ak Evrokup tekmi i konkurenti u ABA, ne moze Radonja da izgubi ovu sezonu. 

Link to comment
23 minutes ago, Plajvi said:

Pricao sam jos letos da nece KKP uzeti nista ove godine, eventualno kup, ima tu jos mnogo mleka da se pije. 

 

 

Ovo  im je godina ljubavi :D/

 

Gde nece jos ce oni igraca da dovedu.Makar im novci ne predstavljaju problem

Link to comment

Bravo momci, sjajna pobeda, i jako bitna sa psihološkog aspekta da se i pored upucanih para i Robije i dalje zna ko kosi a ko vodu nosi™...

 

Nemojmo ih sprdati, već budimo dostojanstveni u pobedi kao npr kolega April u porazu :thumbsup:

Biće još dosta peglanja sa gruberima... 

  • +1 3
Link to comment
Just now, Redoran said:

Kako pomoćnici predivno ne vide ništa na njihovoj polovini. Ni nabadanja u facu, ni kornere, ni bilo šta...

 

Fulao si topik, opet :D

Link to comment

Inače, kad smo kod kukanja...došli su na -5 tako što je Koprivica sapleo Holinsa. Nije suđen ni običan faul a bio je nesportski...oni su dali tri poena i prišli na -5.

Drugi momentum je Mur kome ne sude duplu a on daje tri poena (tu su prišli ja mislim na -15... Jedino Smajli to je odigrao za aplauz kod njih, Ledej nestao nakon treće lične a Pantera smo uhapsili.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...