Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76



... u gostima skupili razni uzvanici i moji do mojega
... Hocu da kazem - ne treba nam tako nesto danas, ne?


Jok, skupili smo se ovde samo naši do naših, i poneki njihov do mojega [emoji6]

Sent.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, iDemo said:

Nego - malo ono - glas razuma - ko se jos seca AO finala Federer vs Nadal kad su se u gostima skupili razni uzvanici i moji do mojega jer je RF tada - pobedom - imao valjda da se izjednaci ili da prebaci za jedan Samprasov rekord... I - kao sto to uvek u zivotu biva - u trileru 3:2 - kresne ti njega Nadal i uzme (inace jedini) AO a Rodja ostade placuci - bilo mi zao a i Nadalu s tim sto je on bio u prilici i da ga utjeshi... Hocu da kazem - ne treba nam tako nesto danas, ne?

 

Off topic:

 

Ja se sećam! Tada sam dobio epičku vrednost za kartu kupljenu na slepo par meseci ranije, ali i shvatio da je gledanje (čak i vrhunskog) tenisa jedna sparna rabota koja mnogo žulja guzu. Od tad samo TV, kauč i neko dobro pićence sa strane. Za RG je bio kurvoazje, večeras se nećkam između glenfidiha i jamazakija :nobles:

 

Spoiler

20210711001.jpg.4169e953af6d345541ae9081d84309d3.jpg

 

20210711002.jpg.3677db63d9d117b54c0a0856e55057fe.jpg

 

20210711003.jpg.46877761403443bf4bead15f445a7500.jpg


 

On topic:

 

Molim te Kljako, najlepše te molim da pobediš večeras. Evo, svečano obećavam da ću zauvek prestati da te zovem Kljako ako to uradiš. Molim te. 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, iDemo said:

 Hocu da kazem - ne treba nam tako nesto danas, ne?

 

to smo vec imali 2015-u na rg, tako da...

  • +1 1
Link to comment

Eukurac na biciklu će Berretta da tek tako dođe u svoje prvo GS finale i pobedi (prvi put) jednog od Velike Trojke... bila bi to senzacija za sprečavanje koje Nole ima taktiku, samo zdravlje da ga posluži pa idemo u galaktiku.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Dajte još sadržaja ili nikakav sadržaj, samo da se maknemo sa ove strane pre početka.

 

Ili je već kasno?

 

 

 

Jbmti! Dok kucam ovo pade mi na pamet da sam upravo ćušnuo kanelone u rernu 😬

 

 

Link to comment

Sky Italija pušća meč na besplatnom kanalu, znači potencijalnih +50 miliona za Berrettu. Imaće negativnih jona napretek, baš me interesuje kako se gleda u Kinama, Rusijama, Indijama

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
16 minutes ago, Ras said:

Dajte još sadržaja ili nikakav sadržaj, samo da se maknemo sa ove strane pre početka.

 

Ili je već kasno?

 

 

 

Jbmti! Dok kucam ovo pade mi na pamet da sam upravo ćušnuo kanelone u rernu 😬

 

 

a šta, sad je bitno i na kojoj smo strani :blink:

 

jbt, gori smo od nadala :D

Link to comment
1 hour ago, iDemo said:

#istina al' je RF lepshe i elegantnije plakao...

 

Nije to ništa čudno, on sve radi lepše i elegantnije. 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, April said:

Nadam se da je svestan da je ovakve prilike već propuštao; prvo 2011., pa onda 2015. Golden slam bio bi njegov životni poduhvat.

 

'11 i '15 nije bio u ovoj situaciji jer je izgubio na RG.

Link to comment

tačno ali je tih godina potpuno neočekivano i neobjašnjivo uspeo da ne osvoji rg, 2011 je razbijao rafu i na betonu i na šljaci i onda u 1/2 finalu izgubi od rođe, koga je u finalu sabio rafa

- 2015 je pobedio kralja šljake u 1/4 finalu ako se ne varam, da bi onda kada to niko nije očekivao uspeo da izgubi od stanimala

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...