Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

Inače, meni se Šapićtm dopao a i sam meč mi je bio bolji od onoga što je viđeno u 1/4 protiv đarme. Novak se doduše pojavio na terenu tek u trećem setu ali je prva dva svejedno dobio, tako da je sve bilo kako treba.

 

Šapićtm ima potencijal da postane baš veliki igrač ali samo pod uslovom da uradi generalni remont svoje tintare. Neverovatno je kako je sve duple greške odservirao na ključnim poenima, koliko je grešio i pride se još svađao sa... hawkeye tehnologijom. Meni se baš sviđa što je emotivac. Vidi se da mu je stalo, a to je uvek dobra baza da se nešto uradi.

 

Ako se malo primiri, tj. ako ode sa Đovakom ubosnu na piramidalnu meditaciju i grljenje bukvi, može čuda da napravi u budućnosti. Idealno bi bilo da mu Đovak bude mentor i za početak ga preobrati u vegana.

 

Čitam na tviteru, ako nije patka, da je na presici rekao da je Đovak došao u svlačionicu da ga obodri, da mu je rekao da skroz kapira kako mu je ali da će sve to doći na mesto i vratiti mu se. I još je navodno rekao: "He (Novak) is not praised enough".

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

2 minutes ago, Redoran said:

Čitam na tviteru, ako nije patka, da je na presici rekao da je Đovak došao u svlačionicu da ga obodri, da mu je rekao da skroz kapira kako mu je ali da će sve to doći na mesto i vratiti mu se. I još je navodno rekao: "He (Novak) is not praised enough".

 

nije patka. 

 

Link to comment

Ružan meč, ali Novak ume tako kada je siguran da će neko da se samoubije. Ogavan tenis, loša motivacija i govor tela, ali teško je izaći protiv nekoga koga si pokidao svaki put i jurcati ko ludi na 101%. Videćete sutra čuveni pogled kada Beretini bude servirao, ono staro, malo se iskolači, podesi sočiva a onda kaže BRING IT I WIN THIS SHIT.

Za epski tenis bez kalkukacija i samo krljanja treba mu Nadal ili neko sličan preko puta (nema ga i dalje). Za ovu boraniju bitan je samo semafor i što manje na terenu. Uspeo je, biće on u nedelju kakav treba, molimo se da dobije prvi set, to je onda gotovo. Da vidimo ko će da ga dobije 3 od 4 seta na 3 dobijena. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Slusam sad opet govor sa terena, i sto kaze Visko mogu da ga ne vole, ali ga postuju, i bas ga pozdravljaju ono zdusno.

Moji izvori su znaci puzdaniji od @Ras ovih :)

Link to comment
51 minutes ago, Redoran said:

 

Ne treba njemu podrška publike, to je samo kurtoazno odgovorio na pitanje

 

Naravno da mu ne treba, on je anderdog ceo svoj život, da ne kažem bad guy, dolazi iz anderdog zemlje, maženje i paženje bi bilo kontraproduktivno. Čovek je kaktus, opstaje i prosperira u najtežim okolnostima, ako ga često zalivaš, možeš ga baciti. Federer je neka osetljiva biljka, tipa orhideja, voli da ga lickaš.

 

Ja sam oduvek "mrzeo" dominantne sportiste, Šumahera i Hermana Majera pogotovo, i razumljivo mi je ako nekog nervira što Nole pokupi sve pehare i tacne. Đoković je pritom, nekim akcijama iz privatnog života, dao dovoljno materijala svakom potencijalnom hejteru da oplete po njemu. Svaki igrač tokom karijere gradi reputaciju, i to se oslikava u podršci i poštovanju koje dobija sa tribina. Fed je možda fans' pet u Londonu, ali Nolo je izuzetno cenjen u Italiji, azijskim zemljama, Australiji recimo, jbg i to je dovoljno. Ne možeš biti apsolutno idolizovan svugde, a on je i u Londonu danas dobio prilične ovacije na kraju, tako da ta publika itekako zna da nagradi klasu, čak i kad im je knedla u grlu zbog njegove pobede.

 

S tim u vezi me i najviše nervira ovo merenje aplauza od strane naših navijača, kao e Fed dobio 110 dB, a Njolo samo 89, koga boli kurac realno. Čovek je vrlo verovatno već sada goat u očima objektivne publike, a u narednim godinama će to samo da zacementira. Očekivati da svaki twiter mentol to prizna je onako malo donkihotovski. 

Edited by Mindaugas Žukauskas
  • +1 3
Link to comment
22 minutes ago, Jumanji said:

Slusam sad opet govor sa terena, i sto kaze Visko mogu da ga ne vole, ali ga postuju, i bas ga pozdravljaju ono zdusno.

 

Odgovor je vrlo prost, Srbin se tripuje da ga mrze ako ne urlaju Novak, a ljudi u suštini navijaju u tom momentu za slabijeg jer bi da meč traje duže ili vide senzaciju. Meč se završi, pozdravljaju ga zdušno jer su svesni da je bog otac. Msm, sigurno im fuckign Šapovalov nije u top 20 omiljenih igrača...

Edited by Mil@n
Link to comment
 
Odgovor je vrlo prost, Srbin se tripuje da ga mrze ako ne urlaju Novak, a ljudi u suštini navijaju u tom momentu za slabijeg jer bi da meč traje duže ili vide senzaciju. Meč se završi, pozdravljaju ga zdušno jer su svesni da je bog otac. Msm, sigurno im fuckign Šapovalov nije u top 20 omiljenih igrača...
Pa nije bas samo to. Da uvek se navija za autsajdera, to je tako oduvek, ovde ako nije Brit ili Fed [emoji849] ali ima Novak losu reputaciju u Londonu, svadja se sa sa njima, rusi im sneska, stici ce im i prestici bozanstvo. Sad ok, koji je procenat ovih ili onih svaki put, ali ima dedinih na tribinama mnogo. Evo sta se samo pise po mrezama, mozda i osvoji ali je ovakav, onakav, ne moze on od tog narativa da pobegne. I ko ih jebe, i ne trebaju mu, ali sigurna sam da voli i kada mu poklanjaju paznju. Pa zasto je igrao opet SO2, bas je tu napunio baterije.

Velika steta sto nema publike u Japanu, jer ga tamo izuzetno postuju. Mehhh
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...