Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, Jumanji said:



Cula sam da je Beker rekao da Novak ima neki manji fizicki problem, i da je u nekom trenutku ovaj mahao nesto ka boksu i zalio se, ja to nisam videla. Ali videla sam komesanje u boksu, valjda je trazio da mu nesro doture, po nekim glasinama zezao ga zeludac ili tako neki ne neresiv problem.
 

 

U komentarima na par mesta sam pročitao glasine o eventualnom problemu sa ramenom.

Inače video sam kada je gestikulirao ka boksu, ali nisam video šta se dalje dešavalo. Pratio sam ESPN strim gde su sva dešavanja između gemova pokrivena reklamama.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

3 hours ago, Mos said:

Ahhaha, ovaj car ne veruje kompu :D

 

2 hours ago, Ras said:

IBM-u!

Nije se žalio na kompjuter nego je smatrao da je trebalo ponoviti poen a ne dodeliti poen i samim tim set Novaku. Po meni je doneta ispravna odluka ali jeste bio close call. Šapovalov je tvrdio da se linijski sudija oglasio pre nego što je on udario lopticu u kom slučaju bi poen morao biti ponovljen. Rekao je da je sudija viknuo aut 30 minuta pre njegovog udarca :D Set lopta u polufinalu W, sudijsko uverenje tj. odokativna procena, ništa strašno nije Šapo uradio.

 

Ružan tenis, Novak sa taktikom da pusti Šapoa da se samoubije divljanjem sa bekend strane. Iskreno, nisam oduševljen i plašim se finala ali kako da čovek išta kaže posle 3:0 u polufinalu slema. Nadam se da je Novak bio iskren posle QF kada je rekao da se oseća odlično ali danas mi nije izgedao sveže. Brine Novakovo kretanje koje mu je inače i najjača strana u kombinaciji sa činjenicama da mu servis na moje iznenađenje ne radi najbolje i da Beretini osim servisa ima i odličan ritern. Moraće da igra relije na svoj servis a ne kreće se kako ume. Opet, Novak je to, pobediće verovatno opet i to ružno na kvačilo, forsirajući Beretinijev bekend i izvalačeći maks kada je najpotrebnije.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Sve više se nadam da će da odustane od Olimpijade koliko prekosutra.

 

nema potrebe. turnir na oi se zavrsava 31 jula. novak moze ladno preskociti kanadu od 9 avgusta, igrati sinsi od 16-og i onda us open 30.08

 

nadal ce igrati vasington od 2 avgust i verovatno jedan od kanada/sinsi

 

laganica raspored

Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Nije se žalio na kompjuter nego je smatrao da je trebalo ponoviti poen a ne dodeliti poen i samim tim set Novaku.

 

Nije to ta situacija. Ranije u meču je tražio čelendž, lopta pala na liniju, a on tvrdio da snimak laže.

  • Haha 2
Link to comment

On je tada zaustavio igru tražeći proveru i bio ubeđen da je Novakova lopta otišla u aut ( koji btw niko nije zvao ). Sam pao sam se ubio, ali mu bio kriv kompjuter.

Link to comment

Ne bih da se protumači kao neosnovano raspirivanje optimizma, ali kada je poslednji put igrao neopisivo važan završni  meč na Vimbldonu, Nolo je pobedio unatoč činjenici da mu je prvi servis bio naked dick. Nije to bilo toliko davno, setićemo se da je protivnik bio bolji, svi na tribinama su navijali za njega (uključujući i mučenu Finger lady) i ja sad ne znam šta se tu tačno dešavalo, ali znam da je (devetn'este, devetn'este) Srbin na kraju ipak  pobedijo. Neka se sličan scenario ponovi i prekosutra  i neće biti mesta negodovanju. 

  • +1 1
Link to comment

30 GS finala. Od toga 9 nakon 30-te godine (više nego bilo ko drugi). I ona sumanuta statistika sa polufinalima.

 

Ne treba njemu podrška publike, to je samo kurtoazno odgovorio na pitanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...