Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

6 hours ago, Heaviside said:

@Redoran nadam se tenis predviđaš podjednako dobro kao košarku. Ja sam tamo bio mrtvo uveren da smo debeli autsajderi, a ovde da je Novak veliki favorit u polufinalu. Nije bio ne znam kako fantastičan protiv Mađara ali Novak je majstor da igra tačno onoliko koliko treba i danas je jednostavno bio pasivan jer je Fučovič grešio i dobio je lagano 3-0.

 

 

Nisam ja ništa predviđao na košarci, tu sam duduk. Ovde sam ekspert pa sam iskusno predvideo da će Hurkač da donese kanticu sa uljem i namesti se svom idolu iz mladosti :D

 

Ponelo me je to kolektivno ludilo koje vlada oko čoveka koji je nekada bio teniska legenda a danas je hodajuća reklama za Rolex. Arkadija je lepo sumirala kako su potreba da se njemu sve podredi i to generalno ludilo koje je stvoreno oko njega, dohvatili čak i vrhunske teniske komentatore i neke od najpoznatijih trenera koji su mu bukvalno na silu uguravali W trofej u ruke nakon što se povukao u ranoj fazi prethodnog GS.

 

To je ozbiljno ludilo, kolektivna histerija. Svako ko igra protiv njega, izložen je kompletnom maltretmanu od početka do kraja. Stručnjaci mu ne daju nikakve šanse, publika vrišti od sreće kada napravi UE, mediji mu poručuju da je čast izgubiti od božanstva. Treba to sve prevazići, i izaći na teren i osušiti ga u skladu sa realnim stanjem stvari. Nisam verovao da Hurkač to može.

 

 

  • +1 4
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

Uzgred, slažem se da Đovak obično ne igra više od onoga što mora da odigra ali juče je to bilo baš teško za gledati. U prethodnoj rundi protiv Garina takođe je igrao koliko je morao ali je to sve nekako bilo dosta prijatnije za oko.

 

No dobro, ako neko zna kada treba da zategne do maksimuma, to je on. Bilo bi super da dobije prvi set jer ako ga izgubi, publika će da poludi gore nego na Vembliju pa će onda morati i sa njima da se inati. Ako ga dobije, posle neće biti toliko tenzije ni ako mu Šapovalov uzme nešto.

 

Pročitah juče da je Šapovalov napravio 37 duplih grešaka do sada i da je ubedljivo prvi u toj statističkoj kategoriji. Jbt to je 7-8 po meču :blink:

Link to comment

Treba iskoristiti ovu sansu gde su druga trojica polufinalista prvi put u SF i F. Tu je Novak u najvecoj prednosti, ali i pored toga mislim da ce biti bas velike frke bar u jednom mecu. Sapo je otkinuo dva seta u ukupno u svim mecevima protiv Novaka ali ako ovaj na pocetku ne nametne svoj ritam moze biti jako dug i naporan mec.

Edited by bags
Link to comment

evo sta kaze prognoza

 

image.png.27d62fd00341163d03412e33dbf2ffa9.png

bilo bi super da zaista bude kisa i da igraju u zatvorenom

Edited by Ros
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Ros said:

 

unavailable to attend

 

?

Šta se desilo?

 

38 minutes ago, Ros said:

evo sta kaze prognoza

 

image.png.27d62fd00341163d03412e33dbf2ffa9.png

bilo bi super da zaista bude kisa i da igraju u zatvorenom

 

Što je bolje u zatvorenom? Veća je vlaga?

Link to comment
14 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

?

Šta se desilo?

 

 

Što je bolje u zatvorenom? Veća je vlaga?

 

valjda je harper banovan ako se ne varam.

 

zatvoreno je bolje jer nema vetra

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Harper je banovan u onoj priči Harper/Haralampije/P.T 2.0 na mesec dana, ne znam koliko je prošlo, minimum pola.

 

taman za tokio. imacemo njegovu punu paznju na tenis posto kosarkasi, jel te,...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...