Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

Da sam ja u na njegovom mestu na dodeli trofeja uzeo bi mikrofon i rekao I don't give a fuck for your grass, one meter of my village whole wimbledon. Onda bi se posro na istu, pokušao da se obrišem, rezignirano navuko gaće i otišao u istoriju gde bih do kraja karijere igrao na svom turniru sa cool ekipom koja je spremna da dođe. 

Sve to.. samo da me krene serva. 

  • Haha 1
Link to comment

RF ne shvata da vreme radi ne za njega - treba sto pre da se penzionishe i krene razbija po veteranskim GSovima, sa Ivanishevicem, Rodikom, Filipusisom, Agasijem i slicnom galanterijom - da uzme sta moze da uzme medju veteranima dok se i Djokovic ne penzionishe - posle toga treba da mu je jasno da ce da bude sta ce da bude, ne? 

Link to comment

Ne vredi, stvorio se brend od savrsenog Svicarca iz savrsene neutralne Svicarske i ne moze sad tu neki Srbin seljo da mu pomrsi status bozanstva medj' evropskim snobovima, pa makar bio i za klasu bolji igrac generalno, kao sto jeste.

Ocekujem da Beretini (meni jako gotivan lik) u finalu odigra mec zivota, sto ce ipak biti dovoljno samo za napetih ali rutinskih 3:2 za naseg Noloa, uz maksimalnih 13:12 (11:9) u petom setu.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Reklama, odgovor na Pežo, ne primajte k srcu. Ja je tumačim kao kapitulaciju u GOAT trci. Sad se više ne kandiduje za najvećeg već najelegantnijeg na i ... pazi sad... van terena :D

 

@Redoran nadam se tenis predviđaš podjednako dobro kao košarku. Ja sam tamo bio mrtvo uveren da smo debeli autsajderi, a ovde da je Novak veliki favorit u polufinalu. Nije bio ne znam kako fantastičan protiv Mađara ali Novak je majstor da igra tačno onoliko koliko treba i danas je jednostavno bio pasivan jer je Fučovič grešio i dobio je lagano 3-0. On generalno nema običaj da dodaje mnogo snage udarcima i danas je na kraju trećeg seta kada je Fučovič počeo da udara jače i rizičnije i Novak imao agresivnije udarce. Polufinale je Vimbldona, nema tu ništa lako i poraz je uvek moguć ali nismo danas videli ništa što bi trebalo da nas zabrine pred polufinale.

,

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Heaviside said:

Sad se više ne kandiduje za najvećeg već najelegantnijeg na i ... pazi sad... van terena :D

A vec je krenulo potezanje na "igrao u najvishe XY finala"

Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

Ne vredi, stvorio se brend od savrsenog Svicarca iz savrsene neutralne Svicarske i ne moze sad tu neki Srbin seljo da mu pomrsi status bozanstva medj' evropskim snobovima, pa makar bio i za klasu bolji igrac generalno, kao sto jeste.



Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Sve to plus se jos od Rodzerovog pojavljivanja u Dohi plasira prica kako je on ponovo kompetiivan na najvisem nivou, a ta prica je kulminirala na RG-u, gde su ga svi, pocev od eksperta Vilandera,preko Muratoglua i tako redom proglasavali za najozbiljnijeg kandidata za osvajanje Vimbldona. Naravno, jos je u Haleu bilo jasno da Rodzer ne da nije ni blizu tog cilja, nego da ga, samo prema njemu, modofikovana ATP lista, stiti da ne ispadne u prvom kolu. Jer da je posteno, Rodzer bi u prvom kolu dobio npr Beretinija, a ne Gaskea, pa se onda ne bi stvorila histerija da je Federer u pohodu na titulu.

  • +1 2
Link to comment

Mnogo je bolje kad se loze da je kompetetivan i guraju ga medju favorite, tako zajednicki sa njim sjebavaju legacy. Da se povukao pre 3 godine nakon osvajanja AO guslali bi jos gore. Covek ima 40 godina, ej, ja ne znam kako stoji na nogama uopste a ne kako dolazi do cetvrtfinala W. 

  • +1 2
Link to comment

Gde je i šta radi Harper. Nedostaje mi neki njegov čaršaf na temu Rolexa i toga kako brojevi više nisu bitni. 

Link to comment
Just now, Jean-Luc Picard said:

Gde je i šta radi Harper. Nedostaje mi neki njegov čaršaf na temu Rolexa i toga kako brojevi više nisu bitni. 

 

unavailable to attend

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...