Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

Počinje da biva neprijatno za gledati ga. Ima ona naš poslovica jako primenljiva u njegovom slučaju. Zasviraj, zasviraj pa i za pojas zadeni.

Link to comment
11 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ima li Rođa nameru da prestane da se blamira?

 

Čovek nosi kući 350 hiljada evra i jedno hektolitar suza sa tribina. Ne vidim bilo kakav blam.

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

 

Čovek nosi kući 350 hiljada evra i jedno hektolitar suza sa tribina. Ne vidim bilo kakav blam.

 

Da je na nekoj svadbi u Dubaiju..ili slicno..otisao i otpevao dve-tri pesme iz detinjstva..uzeo bi mozda i vise para a i manji bi blam bio

 

Za suze ne znam..mada, svaakvih zena ima.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Čovek nosi kući 350 hiljada evra i jedno hektolitar suza sa tribina. Ne vidim bilo kakav blam.

 

Jbg, ako su mu pare motiv onda super.

 

Čovek je od publike viđen kao najveći ili jedan od najvećih svih vremena. Toga je i sam svestan. Da li mu je zaista potrebno da ga klinci praše sa krompirom na njegovom omiljenom turniru i da ga svi redom sažaljevaju?

 

Da se čovek nije povredio protiv njega, nogirao bi ga još u prvom kolu.

 

Svako pristojan bi se uveliko povukao, ne bi sebi dozvolio da šora na sopstvenu legendu.

Link to comment

pa ne blamira se on za siću sa turnira, već za 50 milki koje godišnje dobija od sponzora :happy:

- za to će biti dovoljno da se pojavi na desetak turnira godišnje, uostalom već je zakazao pojavljivanje u bazelu naredne godine

  • +1 2
Link to comment

@Dankan Ajdaho

 

Možda je prosto u pitanju ogroman takmičarski duh i vera u pobedu. Često ne razmišlja osoba koja je u sportu dostigla sam svetski vrh racionalno kao mi. Možda on tako ne deluje na prvi pogled, ali prosto je nemoguće biti dominantan u vrhunskom sportu bez te dijagnoze :D, pa makar računali samo period pre Novaka i Rafe.

 

Podrazumeva se i lova naravno, ali videlo se da je ovo njemu jako teško palo.

Edited by Milošica
Link to comment

Retardiran sam i nikada neću shvatiti razliku između imati na kontu 500 ili 800 miliona dolara eura čega već.

 

Siguran sam da je ta razlika ključna za bolji kvalitet života dotičnog vlasnika.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Retardiran sam i nikada neću shvatiti razliku između imati na kontu 500 ili 800 miliona dolara eura čega već.

 

Siguran sam da je ta razlika ključna za bolji kvalitet života dotičnog vlasnika.

 

Pa složićemo se da nije isto da obezbediš 5 ili 10 svojih pokolenja. 

Budimo realni, rekoh više puta, ogromne su to jebene pare da ih se odrekne tek tako. Olakšavajući faktor mu je da svakako nije niti će IKADA biti GOAT, pa nema toliko šta da izgubi osim i ovako nerealnu zadojenost njegovih fanova sa njim koji ga i ovako poštuju mnogo više no što zaslužuje te prave od njega neko božanstvo a samo u tekućoj eri imamo dvojicu koji su bolji od njega, i koji čim su stasali, postavili su ga na svoje mesto, a to je treće mesto u tom trouglu. 
 

  • +1 5
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
31 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Retardiran sam i nikada neću shvatiti razliku između imati na kontu 500 ili 800 miliona dolara eura čega već.

 

Siguran sam da je ta razlika ključna za bolji kvalitet života dotičnog vlasnika.


shvatio bi razliku da imaš 500 meleona :D

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
On 6.7.2021. at 15:15, bags said:

A jeste hejteri...

 

Udarace on dobro i sutra jer je bas nalozen. Verovatno nece biti na CC pa ce i pritisak biti nesto manji.

 

 

:cool:

 

Hurkacz je mnogo dobar lik i zasluzio je ovo polufinale i igrom i ponasanjem,

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...