Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

Nije problem što Federer igra na CC. Problem je što sa istog ne silazi. Čak je i aktuelni šampion i apsolutni broj 1  odigrao jedan meč van CC. 

 

Čak i Nadal na RG uvek ima jedan meč van Šatrijea, na Suzan Lenglen. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

15 hours ago, Filozof manijak said:

Poetsko epsko finale bi bilo Njole vs Deda u 5 setova. Direktan duel za GOaTA, kao u Parizu.

 

GOAT je Novak, Federer mu nije ni prići ni po čemu osim po GS osvojenim nad raznim Filipusisima, Rodicima, Hjuitima... 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Nije to bas tako jednostavno. Ne mozes da mjenjas terene tek tako.

pa promenili su teren, ali mu nisu omogućili da igra na njemu juče već danas

 

ovo je toliko epohalno sranje, ja da sam na mestu medvedeva, prvo bih se potrudila da dođem do dede, a onda da ga satrem sa crnom zemljom

 

a posle toga bih tužila organizaciju snobovskog gs-a 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
6 minutes ago, dùda said:

 

 

ovo je toliko epohalno sranje, ja da sam na mestu medvedeva, prvo bih se potrudila da dođem do dede, a onda da ga satrem sa crnom zemljom

 

 

 Što će Medo, nepredvidiv kakav jeste, vrlo verovatno i uraditi :) 

 

 

Link to comment
22 minutes ago, Mil@n said:

 

GOAT je Novak, Federer mu nije ni prići ni po čemu osim po GS osvojenim nad raznim Filipusisima, Rodicima, Hjuitima... 

 

A što ne bi ovde protiv Feđe u finalu glazirao taj GOAT naslov?
Bolje preko njega nego nekih Filipusisa, Rodika, Hjuita   Cicipasa, Fušoviča, Beretinija, ako me razumeš :D

Nije valjda da svi cvikate od Olderera u finalu?

Link to comment

Ja samo iz tih zastitnickih razloga jedva cekam da se penzionise, dosadio i bogu i narodu u na glavu mi se popeo, kao svetu kravu da cucaju. Svako od njih trojice igra uvek na GS i na C1 bar jedan mec, e deda kada je poslednji put igrao na njemu, na W izgubio, pa valjda im frka 😑

Ovo za Medvedeva je uzasno, jos ga mrtvi ladni sele sad na teren na koji nije ni poceo mec, a to su mogli sinoc. Ali jedino sto je mozda dobro za njega je to sto sam cula da je juce gadno pao, pa ukoliko je to tacno, ovo odlaganje moze malo da mu pomogne.

Link to comment
20 minutes ago, Filozof manijak said:

 

A što ne bi ovde protiv Feđe u finalu glazirao taj GOAT naslov?
Bolje preko njega nego nekih Filipusisa, Rodika, Hjuita   Cicipasa, Fušoviča, Beretinija, ako me razumeš :D

Nije valjda da svi cvikate od Olderera u finalu?

 

Ja nemam problem jer će ga Novak rašrafiti ako do toga dođe, samo želim da kažem da to nije borba za goat-a jer bi onda ispalo da Federer ima šanse da to postane, pošto de facto više nije. :D

Link to comment
5 minutes ago, BlackGeorge said:

Bije ovaj Poljak pa samo razbija. Ubiće Danila ...

 

Ubiće ga, a onda će sutra da izađe pred Feda i od svih ovih bombi i munja kojima trenutno poliva mučenog Medu, ostaće jedno veliko ništa i mučan prizor gaća koje su svečano skinute odmah posle doručka.

  • +1 2
Link to comment

Hurkac ce do sutra  ekspresno da zaboravi da udara precizne silovite loptice kojima sada unistava Medvedeva, pa ce siroma Rodja morati da se suoci sa mlakim udarcima po sredini terena.

  • +1 1
Link to comment

A jeste hejteri...

 

Udarace on dobro i sutra jer je bas nalozen. Verovatno nece biti na CC pa ce i pritisak biti nesto manji.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...