Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • duda

    92

  • Tsai

    76

Za Endija je ovo puna kapa. Treće kolo, pa mislim da se ni sam nije nadao.
Ma slazem se skroz. Zao mi je u smislu da izuzetno postujem sportiste koji se posle tako teskih povreda vracaju i to sa stilom, naravno tu spada pre svih Serena koja se 2x vracala bukvalno sa samrtii i uzimala GSove (ne ulazim u njihove ljudske kvalitete) i to je za respekt u svakom slucaju.

Drago mi je sto je Sapo prosao.
Link to comment

I sto rece jedan Celzijevac, Londondjanin, pa jos Novakov fan, koji gleda meceve i slika tamo svasta, Nik: Hvala Kordi i Sapovalovu sto su oslobodili CC

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, Lancia said:

Da si neki, pa da mu odneses svoju kanticu ulja :fantom:

Nece tu kantica/ulje da pomogne - nego titanijumsko koleno pa 'ladno jos jedno 4-5 godina, samo elegancija™ i samo bleja...

Link to comment

#realno Federer treba negde da se primiri, pusti Novaka tako nemotivisanog i samog da se istutnji, povuce i penzionishe i onda se on (RF) vrati iz penzije i sve razbije™... #rutina 

  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, Arkadija said:

Za Endija je ovo puna kapa. Treće kolo, pa mislim da se ni sam nije nadao.

+1

 

Onaj prošli meč protiv Otte je bio fenomenalan. Čovek zna da neće proći ni sledeće kolo, kamoli da može da se nada nečemu u drugoj nedelju, ali igra za sve pare. Da nema tako naporan stil bio bi mnogo voljeniji. Veliki rispekt za ovakve sportiste.

  • +1 4
Link to comment

Ema Radukanu, otac Rumun ofc, majka Kineskinja, rodjena u Kanadi, igra za Britaniju (ok tamo je od druge godine), a bas slatko devojce.
Ajde Kristea!

Link to comment

Nyck predao zbog povrede, Alijasim (opet) ispada u 4° kolu, samo još na RG nije prošao 1°



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...