Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

 

11 hours ago, dùda said:

mi, fanovi, uglavnom se sećamo neserećnih poraza, jbg, to je valjda normalno, ali kada se podvuče crta, ovo je lud

ja recimo i danas se sećam onog nole-nadal meća u madridu 2009 posle kojeg su se sjebali obojica, a nole izašao plačući sa terena

ne znam zašto, ali ti veliki porazi nekako ostanu duže u pamćenju nego velike pobede

 

To mi je jedan od najtežih poraza u sportu ikada, i neću ga zaboraviti dok sam živ, ali ne sećam ga se "uglavnom". Sve je to bio proces u stvaranjo "Nolo Životinje", a do sada, nadoknadio nam je to nerviranje brat Nolo i to sa kamatom.

 

12 hours ago, simetrije said:

  Zanimljiva statistika, odnosi se na period od 1. januara 2011. do 30. juna 2021. godine. Šta se, zapravo, dešavalo od momenta kada se Nolo ozbiljno umešao u bitku za kozu.  

 

since '11.JPG

 

Ovo se zove "silovanje ATP Toura". I onda, šta ako Federer osvoji 21 nekim čudom, on je najbolji ikad? Ili Nadal još jedan jbni RG? Malo sutra, ovaj naš braćela nema konkurenciju, ali nikakvu za titulu koze.

Edited by Mil@n
Link to comment
Just now, KNKNPNKN said:

osvojice, ali ce nam pojesti jetru

On ako uzme sutra i US open, može da se povuče... Deda i Nadal i da uzmu još 5 komada, neće moći da uzmu Year GS, i Nolo će jedni biti koji je uzeo u open eri... To je dovoljno da se završi ikakva rasprava, dok neko ne ponovi...

 

.

Link to comment
1 minute ago, KNKNPNKN said:

dzaba sve to ako ostanemo bez jetre

 

Zašto onda ne bismo, preventivno, pre meča-parafrazirajući Krležu- nakvasili svoja plemenita jetra:D

  • Haha 2
Link to comment
25 minutes ago, Milošica said:

@Mil@n

 

Ali realno, mora osvojiti sutra :)

 

Mora se samo umreti.. Klepiće ga jednom neki od tih "indijanaca", a ovaj je kadar, u formi je, ima samopouzdanja i drskost i onaj neophodan "bezobrazluk" za šampiona. 

Novak ima sa druge strane sve + neprocenjivo iskustvo takvih mečeva, koje je u ovakvim mečevima često presudno. 
 

Naš je svakako favorit i ima veće šanse za pobedu, no valja biti oprezan. I da izgubi, nije kraj sveta, uzeće USO :D

Link to comment

 Kada se  informacije interpretiraju ovako, od 2011. naovamo, jasno je da u tom periodu  zaista ne postoji nikakva realna borba  za naslov koze. Ceo kontekst počiva na temeljima udarenim pre 2011. godine, koji su, ruku na srce, od čvrstog materijala, ali opet nedovoljno snažni da održe čitavu tu klimavu konstrukciju.  Kolokvijalnim rečnikom, bitka za kozu nije sprint, već trka izdržljivosti, poput 24 časa Le Mana, recimo. U toj trci (takorekuć LeManju), Rođa i Rafa su u prvih 7 ili 8 sati neometano kruzali stazom, lupajući čvrge svima koje su obilazili za pun krug. Tek na isteku prve trećine trke naš je kljakavi veselnik nekako pripalio svoju makinu i krenuo sa upadljivog i obeshrabrujućeg začelja. Korak po korak, počeo je da prestiže sve ispred sebe, postavljajući pritom sve vreme najbrže krugove trke. Sada se ta trka bliži kraju i Nolo je ovu dvojicu gotovo pristigao, ostalo je još poslednjih  sat-dva a oni mu beže manje od jednog minuta. Nastavi li ovim tempom, Nolo će ih, svakako, ubrzo prestići i kroz cilj proći kao ubedljivo prvi. 

 

 Drugim rečima, da pojednostavimo još malo, u poslednjih 10 godina teniska  trka za kozu postoji koliko i fer uslovi na izborima u Srbiji. 

 

Ako ne i malo manje. 

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, simetrije said:

 Kada se  informacije interpretiraju ovako, od 2011. naovamo, jasno je da u tom periodu  zaista ne postoji nikakva realna borba  za naslov koze. Ceo kontekst počiva na temeljima udarenim pre 2011. godine, koji su, ruku na srce, od čvrstog materijala, ali opet nedovoljno snažni da održe čitavu tu klimavu konstrukciju.  Kolokvijalnim rečnikom, bitka za kozu nije sprint, već trka izdržljivosti, poput 24 časa Le Mana, recimo. U toj trci (takorekuć LeManju), Rođa i Rafa su u prvih 7 ili 8 sati neometano kruzali stazom, lupajući čvrge svima koje su obilazili za pun krug. Tek na isteku prve trećine trke naš je kljakavi veselnik nekako pripalio svoju makinu i krenuo sa upadljivog i obeshrabrujućeg začelja. Korak po korak, počeo je da prestiže sve ispred sebe, postavljajući pritom sve vreme najbrže krugove trke. Sada se ta trka bliži kraju i Nolo je ovu dvojicu gotovo pristigao, ostalo je još poslednjih  sat-dva a oni mu beže manje od jednog minuta. Nastavi li ovim tempom, Nolo će ih, svakako, ubrzo prestići i kroz cilj proći kao ubedljivo prvi. 

 

 Drugim rečima, da pojednostavimo još malo, u poslednjih 10 godina teniska  trka za kozu postoji koliko i fer uslovi na izborima u Srbiji. 

 

Ako ne i malo manje. 

 

+1

budalastina je to merenje od 2011. kolko god voleo kljakavog.

mislim, hajde da merimo dedu od 2002 - 2011. :rolleyes:

Edited by Tsai
  • +1 1
Link to comment

Za poređenje njih trojice trebalo bi merititm  i period u kojem je Đovak bio žutokljunac kojeg su ova dvojica lagano otresali. Verovatno bi najpoštenije bilo početi od godine kada su se sva trojica prvi put našla u GS žrebu (2005) i završiti sa godinom u kojoj se to desilo poslednji put.

  • +1 1
Link to comment

Nadam se da je svestan da je ovakve prilike već propuštao; prvo 2011., pa onda 2015. Golden slam bio bi njegov životni poduhvat.

Posle bi ostalo samo da uzme još 3 Vimbldona i Rolex za generalnog sponzora.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk



  • +1 3
Link to comment

Nego - malo ono - glas razuma - ko se jos seca AO finala Federer vs Nadal kad su se u gostima skupili razni uzvanici i moji do mojega jer je RF tada - pobedom - imao valjda da se izjednaci ili da prebaci za jedan Samprasov rekord... I - kao sto to uvek u zivotu biva - u trileru 3:2 - kresne ti njega Nadal i uzme (inace jedini) AO a Rodja ostade placuci - bilo mi zao a i Nadalu s tim sto je on bio u prilici i da ga utjeshi... Hocu da kazem - ne treba nam tako nesto danas, ne?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...