Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Denver i repstacija pre svega nisu isti sport, ali dobro, narod zna bolje :whistle:

Sta mislite, je l' bi Jokic tuko Amere 92 da je selektor bio Osim? Ili bi Olgin tata reko ne moze :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Ovaj narod oće da Jokić igra za reprezentaciju kao što igra za Denver. Ništa manje, ništa više.

 

 

Samo glup narod može da očekuje to, sa obzirom da u reprezentacijama igraju najbolji igrači nacija, sistem igre je drugačiji, turnirsko takmičenje, nema se prava na kiks, nema serija na 4 dobijene gde imate brdo prilika za vađenje, a kakav je koncept to vidimo i po tome što je brat Jokara igrao bednih 25 minuta u proseku (Bravo Pešiću), i za to vreme rasplodio, naravno, kako zna i ume. 

 

Edit: da jedem govna što se nastavljam.

Edited by Mil@n
  • +1 4
Link to comment

A dobro, i ja da sam na njegovom mestu bi razmislio o angazovanju da mi kao potencijalni saigraci figuriraju neki tamo MVP Evrolige Micic, neki mali Bogdanovic nebitni, Kalinic mali iz Barse i slicni pajseri, dok za ostale igraju nikad jaci Lorenco Braun (inace bivsa NBA superzvezda), Huanco Hernangomez i brat mu, Jabusele rvac za nikad jace Francuze, pa uvek opasna Italija... Sve potencijalne mine za svetskog MVP-a, nikad jaca konkurencija a mi nikad gori i realno je da ne bi mogao sam da nas nosi tako da pauza i ovo leto dodje nekako kao zicer. 

Link to comment

opet moram dobjašnjavam:

 

nije u pitanju sistem kako se igra i ostale trice&kučine, nego pristup i odazivanje.

E zato - Gasol

Link to comment

Znaci na EP samo 4 asistencije po mecu a u NBA skoro 10. 

 

Denvercanima nesebicno dodaje a svojim Srbima na kasicicu, i posle nije on kriv... Pa nije Jokic kriv, mi smo govna. 

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...