Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

34 minutes ago, 1n54jd3r said:

Koliko samo nasih kosarkaskih idola su losi ljudi. Samo nekoliko s vrha glave: Grbovic, Danilovic, Pekovic, Bodiroga, Tomasevic, Rebraca...

 

Zašto Bodiroga?

  • +1 2
  • Haha 5
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Evo javio se i Debeli br.2 u klub mrzitelja naseg Nikole.

 

Čelnici Denvera dodijelili su Nikoli Jokiću dres sa brojem 15 samo da bi ponizli Karmela Entonija koji je dres ovog kluba nosio do 2003. do 2011. godine, tvrdi ovaj bivši košarkaš.

 

Nekadašnja zvezda Nagetsa je u potkastu "Sedam popodne u Bruklinu" rekla da je taj potez urađen smišljeno i sa jasnom namjerom da se njemu "lupi šamar" i naglasila kako smatra da tako nešto nije zaslužila posle svega što je uradila za klub iz Kolorada.

"Bio je to njihov način da napakoste meni. Nisu oni dali Nikoli Jokiću da bira broj, nego su oni izabrali da nosi dres sa brojem 15, koji je pripadao meni. Pokazali su veliko nepoštovanje i željeli su da mi lupe šamar na taj način", rekao je Karmelo Entoni u pomenutom potkastu.

"Nikada ništa loše nisam pričao o ljudima iz Denvera niti o Nagetsima kao klubu, a oni su željeli da me obrišu. Kao da im je cilj bio da cijelom svijetu kažu kako ja više ne postojim. To je namjerno urađeno i nije bilo fer sa njihove strane".

  • Haha 2
Link to comment

Sve govori o tome kakav je Nikola čovek. Nije ni odigrao ni prvu NBA utakmicu, a već se ponašao kao smrad i nije poštovao legendu kluba u koji je došao.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
9 minutes ago, booyaka said:

On vrv ni sada ne zna koji broj koji igrač nosi i gomilu stvari vezanih za NBA.

 

Pa to je razlika izmedju njega koji je visio na basketu i nas koji smo visili na plejstejsenu i pored tv-a.

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

Zašto smatraš Jokića debilom? :gospode:

Ako je meni postavljeno pitanje, ne smatram ga debilom. Prosto ga to ne zanima.

Link to comment
25 minutes ago, booyaka said:

Ako je meni postavljeno pitanje, ne smatram ga debilom. Prosto ga to ne zanima.

Ono jes, ti znaš šta Jokića zanima ili ne :covid19:

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...