Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, kralj said:

Čekaj, ti navijaš za nekog od blizanaca? :blink:

Da. Ne znam sta da ti kazem, i oni su uvezeni sa SNS mafijom al nekako odvajam to od tima koji se bori. Ovo je pojedinac koji je los covek, ne mogu da navijam za njega. I da se razumemo, nije ovo prvi put, vec je davao potpise, vec je slikan sa sumnjivim govnarima kako se druzi i sklapa dilove al sve kao zatvaras oci, pa nije on nego familija, ne zna on sta rade i sl. Jbg, u jednom trenutku ruzna istina prosto vise ne moze da se ignorise.

  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Daj Shan nemoj zajebavati, razlika je ta što i zvezdu i partizan direktno vodi SNS mafija dok Jokića kontam da bole kurac za Vučića, i da ne zna razliku između SNS i SPS, tata i braća mu rekli, ej kao daj tvoj potpis, znaš to je ok, on je rekao super, pusti me sad da gledam trku konja.

 

Btw, iz tog tima koji se bori, koliko je igrača na listi SNS bilo? 

 

Naravno da je zbog dozvole da mu se ime tako upotrebljava Jokara govnarčina, svesno ili nesvesno dozvoljavajući to i da bi ga zbog toga trebalo jebati, ali pogledamo i dalje kako čovek igra i koliko je utrpao, big deal. 

 

Sa druge strane, za FK CZV me zabole ona stvar, bukvalno samo ispratim rezultat preko notifikacija, dok basket gledam zbog dobre košarke ali ni tu nešto nisam emotivno umešan kao nekada. Ove godine mi je malo zanimljivije zbog Tea i našeg kora igrača, i to je to. 

I daj neki primer sa kime je uslikan i sklapa dilove? Nisam ironičan, stvarno me zanima.

  • +1 2
Link to comment
58 minutes ago, booyaka said:

Jako se potresao zbog toga.

Bukvalno je potpisao samo da bi dobio ovu nagradu. Info iz prve ruke, od njegovog konja. Tj. iz prvog kopita :Jova:

Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

Daj Shan nemoj zajebavati, razlika je ta što i zvezdu i partizan direktno vodi SNS mafija dok Jokića kontam da bole kurac za Vučića, i da ne zna razliku između SNS i SPS, tata i braća mu rekli, ej kao daj tvoj potpis, znaš to je ok, on je rekao super, pusti me sad da gledam trku konja.

 

 

Bukvalno je ovakva situacija. Da li ima opravdanje za to ili ne, to je druga tema, ali bukvalno nema pojma i ne interesuje ga ništa.

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Daj Shan nemoj zajebavati, razlika je ta što i zvezdu i partizan direktno vodi SNS mafija dok Jokića kontam da bole kurac za Vučića, i da ne zna razliku između SNS i SPS, tata i braća mu rekli, ej kao daj tvoj potpis, znaš to je ok, on je rekao super, pusti me sad da gledam trku konja.

Ajmo malo ozbiljnosti, pricamo o ozenjenom coveku koji ima dete.

 

Ne o klincu od 15 godina.

 

Ne mogu se tako relativizovati stvari. Mator konj sprco skoro 30 godina u dupe.

 

To me podseca na one koji 30ih i 40ih su ziveli u Nemackoj i nisu znali.

 

Hou jes nou.

Link to comment

@Mil@n Jbg ne mogu sada da nadjem, kacili su neki forumasi koji se bolje razumeju. Meni je i potpis dovoljan, ne znam, treba bas ono da budes tesko govno okrenuto samo sebi da kad ti se zemlja raspada pod diktatorom ti ga javno podrzis. Ne kazem ja da ti nisi u pravu kako je verovatno do toga doslo al ono... ne mogu da predjem preko toga. 

 

Mozda ce mi se i jebeni KK Partizan ogaditi u buducnosti ako saznam previse ruznih stvari, za sada znam samo da ih SNS finansira i zivim u blazenom neznanju :D Mislim, ja sam FK Partizan prestao da pratim jos kad je mafija na njegovom celu stavila Moreiru na DM kao kaznu sto nije hteo da potpise sta su oni hteli. Previse sam emotivan, sta cu.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Hele said:

Ajmo malo ozbiljnosti, pricamo o ozenjenom coveku koji ima dete.

 

Ne o klincu od 15 godina.

 

Ne mogu se tako relativizovati stvari. Mator konj sprco skoro 30 godina u dupe.

 

To me podseca na one koji 30ih i 40ih su ziveli u Nemackoj i nisu znali.

 

Hou jes nou.

 

Joj nisi ni svestan koliko je isključen iz svih tih priča.

 

A nije da je jedini, da ne znam neke koji su u istom fazonu, ne bih ni ja verovao.

 

I ponavljam, to nije opravdanje, samo činjenica.

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, copkillah said:

 

Dok sam jos pratio radikalsko govno, video se ocigledan napredak i sazrevanje.

 

U onom novogodisnjem sa Edinom i Koletom je vec sve izgledalo drugacije prosle godine, videlo se da je odrastao, poceo je da prica i o knjigama koje cita, spominjao Mesu Selimovica itd.

 

Ponavljam, nije to vise onaj smesni Jokic balavac koji je dosao u Amerike i razbija ih jer sta zna dete sta je sto kila.

 

Za mesec dana ce 29 godina, ima zenu i dete i jedan je od najuspesnijih ljudi na svetu u svojoj oblasti.

 

Uostalom, ako nema pojma, sta se petlja. A ima pojma. Jel normalno da covek koji ne zavisi ni od koga niti finansijski niti u bilo kom drugom smislu radi takve stvari jer mu neko drugi rekao? Sta to znaci, da bi polizao govno da mu kazes, sta on zna sta je govno, njega samo konji zanimaju.

 

I svestan je, nije toliki idiot, nemoj me. A i da nije, a jeste, ne zanima me, to kao da kazes, jbg nisam bio svestan da ne sme da se vozi 200 na sat pored skole i da je zabranjeno prolaziti kroz crveno. Mene samo konji zanimaju, ne pratim ti ja ta saobracajna pravila.

Edited by Hele
  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

Naravno da je zbog dozvole da mu se ime tako upotrebljava Jokara govnarčina, svesno ili nesvesno dozvoljavajući to i da bi ga zbog toga trebalo jebati, ali pogledamo i dalje kako čovek igra i koliko je utrpao, big deal. 

 

6 minutes ago, Hele said:

Ne mogu se tako relativizovati stvari. Mator konj sprco skoro 30 godina u dupe.

 

Čitaj bold. Validnije je da mene kritikuješ što ga pratim iako mrzim SNS i Vučića koliko je uopšte moguće da se nešto mrzi.

 

 

4 minutes ago, Shan Jan said:

Mozda ce mi se i jebeni KK Partizan ogaditi u buducnosti ako saznam previse ruznih stvari, za sada znam samo da ih SNS finansira i zivim u blazenom neznanju :D 

 

Samo? Znaš šta je sve SNS radio, možda su te pare od gandže napravljene U Jovanjici i drugih lakih i teških droga koja se dila pod okriljem kartela, to su ljudi koji ubijaju, reketiraju, prete, mlate, mislim da je korišćenje tih para za dovođenje igrača da bi ti uživao u dobroj košarci mnogo gore od Jokarinog potpisa za koji ga 99% zabole ona stvar.

Mislim, ako već želiš da budeš dosledan onda budi dosledan pa odjebi sve što ima veze sa SNS a ne samo ono što ti ne možeš da istrpiš, a Partizan (ili Zvezda, nebitno) da nam se ne računa, ne ide to tako. 

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Mislim, ako već želiš da budeš dosledan onda budi dosledan pa odjebi sve što ima veze sa SNS a ne samo ono što ti ne možeš da istrpiš, a Partizan (ili Zvezda, nebitno) da nam se ne računa, ne ide to tako. 

 

 

Oni ne daju svoje pare, tj. pare koji sami prave od recimo dilovanja ili sverca. To uzimaju za sebe. Ono sto kao vlast dele, su pare svih nas.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Da sam grobar, slabo bi me zanimao ovaj Partizan. A kao Cigana, interesovanje mi se povecalo tek povratkom Topica i pravljenjem tandem 4 44.

 

Do tad sam prilicno nezainteresovano pratio ovu srpsku verziju Uniksa iz Kazanja.

Edited by Hele
  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, Heaviside said:

Znaju svi koji su glasali ko je najkvalitetniji košarkaš sa srpskim pasošem i ko je najviše postigao prošle godine, nisu baš toliki retardi, ali su umesto da glasaju po automatizmu izabrali da iskažu zahvalnost Bogiju, koji je došao kad niko od jačih imena nije hteo, izjavio da je srećan što je tu, napušio narikače koje su kukale za onima koje je boleo kurac da se odazovu i onda maestralnom igrom doveo reprezentaciju Srbije do finala SP. Lep gest novinara.

 

Pitao sam jednog od novinara koji je glasao za Bogdanovića:

Znam da si grobar, ali kako bre?

Bukvalno mi ovo gore odgovorio.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

@Mil@n to je malo nategnuto. Drzava trosi pare na Partizan, nije da Partizan diluje drogu i od toga finansira tim. Tom logikom ne bi trebali da podrzavamo ni jednog sportistu u Srbiji jer svi dobijaju nekr pare od drzave.

 

Jeste da ima boljih nacina da se te pare potrose i ja sam to i zagovarao ali ne vidim da je tim Partizana nesto kriv zbog ovoga niti da saucestvuje u necemu losem.

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
14 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pitao sam jednog od novinara koji je glasao za Bogdanovića:

Znam da si grobar, ali kako bre?

Bukvalno mi ovo gore odgovorio.

A i to što je grobar je pomoglo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...